خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/02/26 14:16
شناسه خبر : 15285

علیپور: به‌کارگیری نیروهای بازنشسته در شهرداری رشت اقدام صحیحی نیست

ایرساگیل: عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت از به‌کارگیری نیروهای بازنشسته در قالب راننده و غیره در سازمان‌های تابع شهرداری رشت به شدت انتقاد کرد. به گزارش ایرساگیل، محمد حسن علیپور اظهار کرد: در شرایطی که بیکاری جوانان به معضل بزرگی در جامعه تبدیل‌شده است به‌کارگیری نیروهای بازنشسته در سازمان‌ها اقدام صحیحی نیست. وی با […] ...

ایرساگیل: عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت از به‌کارگیری نیروهای بازنشسته در قالب راننده و غیره در سازمان‌های تابع شهرداری رشت به شدت انتقاد کرد.

به گزارش ایرساگیل، محمد حسن علیپور اظهار کرد: در شرایطی که بیکاری جوانان به معضل بزرگی در جامعه تبدیل‌شده است به‌کارگیری نیروهای بازنشسته در سازمان‌ها اقدام صحیحی نیست.

وی با اشاره به اینکه رفع مشکل اشتغال جوانان باید در اولویت کاری تمام دستگاه‌ها باشد تصریح کرد: سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری رشت از جمله سازمان‌هایی است که از افراد بازنشسته به عنوان راننده استفاده می‌کند.

علیپور با بیان اینکه نباید از جایگاه حقیقی و حقوقی در راستای منافع شخصی بهره ببرند گفت: اگر قرار باشد در سازمان‌های شهرداری رشت شرایط اشتغال ایجاد شود باید در راستای به‌کارگیری جوانان تحصیل‌کرده رشت باشد.

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه همه ما در برابر تصمیمات و اقداماتی که انجام می‌دهیم مسئول هستیم تصریح کرد: اعضای شورا با رای مستقیم شهروندان انتخاب‌شده‌اند و باید با نظارت قوی به عملکرد دستگاه‌های زیر مجموعه از بروز هرگونه تخلف جلوگیری کنند و امانت‌دار خوبی برای آرای شهروندان باشند./فارس