خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
19/02/07 12:03
شناسه خبر : 22831

جذب ۱۰۰ درصدی تسهیلات خوداشتغالی کمیته امداد گیلان

رئیس کمیته امداد کشور از جذب ۱۰۰درصدی تسهیلات خوداشتغالی در استان گیلان خبر داد و گفت: ۲۲۰ واحد مددجویی نیز در این ایام در استان افتتاح می شود. ...

آيت الله فلاحتی در دیدار با پرویز فتاح رئیس کمیته امداد ضمن قدردانی از تلاش‌های خالصانه این نهاد انقلابی برای فقرزدایی و تحقق عدالت اجتماعی،  تصریح‌کرد: عملکرد بهینه کمیته امداد، بخشی از آلام نیازمندان جامعه را برطرف و امید را در دل انسان‌های نیازمند احیا می کند.

وی با اشاره به چابک سازی کمیته امداد امام خمینی در سال‌های گذشته، افزود: تسریع در ارائه خدمات و تلاش برای خوداتکایی افراد تحت پوشش از مزایای این طرح خوب است.

امام جمعه رشت ادامه داد: با تدبیر مسئولان نظام اسلامی زمینه‌ای فراهم شود که هیچ فردی نیاز به حمایت‌های کمیته امداد نداشته باشد.

اختصاص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۱۷۰۰ واحد مسکونی

پرویز فتاح نیز در این دیدار اظهارکرد: حمایت و تذکرات حضرتعالی در گذشته برای ما وجود داشته و امیدواریم همچنان تداوم پیدا کند.

وی به اعمال تحریم‌ها علیه ملت ایران اشاره کرد و افزود: به فضل الهی در حال عبور از شرایط سخت هستیم و کمر تحریم‌ها شکسته شده است دشمن شکست را پذیرفته و این پیروزی متعلق به نظام است.

فتاح، مددجویان زیر پوشش این نهاد را جزو ضعیف ترین افراد جامعه عنوان و بیان‌کرد: بیشترین مقاومت در مقابل تحریم‌ها متعلق به این قشر است.

وی با اشاره به اینکه دشمن به هدف خود نرسیده است، بیان‌کرد: موفقیت در برابر اعمال تحریم‌ها به لطف خداوند، درایت رهبری و بزرگواری مردم ایران تحقق پیدا کرده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) به وجود وفاق ملی مسئولان و دستگاه‌های مختلف در حمایت از مددجویان این نهاد اشاره کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی به طور یکپارچه از کمیته امداد حمایت می کند ضمن اینکه دولت با توجه به شرایط سخت، امسال بودجه ما را به طور کامل پرداخته است.

فتاح از افتتاح ۲۲۰ خانه محرومان در دهه فجر جاری در گیلان خبرداد و یادآورشد: سال گذشته با اختصاص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار توسط رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تعداد یک هزار و ۷۰۰ مسکن محرومان در استان افتتاح شده است.

وی با بیان اینکه وام اشتغال مددجویان گیلان ۱۰۰درصد جذب شده است، اظهارکرد: سقف بعضی از تسهیلات برای مددجویان کمیته امداد گیلان برداشته شده و امیدوارم اخبار بسیار خوبی از این استان داشته باشیم.