امروز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
۱۰:۲۱:۲۵ - یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان خبر داد:
حضور ۷۰۵۳ نفر در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در گیلان
معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، با اشاره به برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در گیلان در روز جمعه، ۱۷ اسفندماه، گفت: از تعداد هشت هزار و ۴۵۰ نفر ثبت ‌نام کننده در استان تعداد هفت هزار و ۵۳ نفر در آزمون مذکور شرکت کردند.

محمدرضا گلی، با اشاره به برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در گیلان، اظهار کرد: آزمون مذکور در سه شهرستان رشت(پنج حوزه)، لنگرود(سه حوزه) و تالش(دو حوزه) برگزار شد.

وی با بیان اینکه از تعداد هشت هزار و ۴۵۰ نفر ثبت ‌نام کننده در استان تعداد هفت هزار و ۵۳ نفر در آزمون مذکور شرکت کردند، گفت: اين آزمون شامل دو دفترچه يكی از آنها حاوی سئوالات عمومی و ديگری حاوی سوالات تخصصی آزمون براساس شغل انتخابی داوطلبان بود.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، با یادآوری این نکته که مجموعا ۹۸ نفر از طریق آزمون مذکور جذب دستگاه ‌های اجرایی استان خواهند شد، افزود: بیشترین تعداد سهمیه استان مربوط به سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری استان با تعداد ۳۸ نفر و کمترین آن نیز مربوط به ثبت اسناد و املاک با تعداد یک نفر است.

گلی، درخصوص زمان و چگونگی اعلام نتایج این آزمون نیز خاطرنشان کرد: نتایج اولیه آزمون تا پایان سال جاری و نتایج مصاحبه‌ها و نتایج نهایی آزمون بهار ۹۸ از طریق از طریق سایت جهاد دانشگاهی به آدرس «www.hrtc.ir» اعلام خواهد شد.

ایسنا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید