لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
18:53:35 - شنبه 26 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجازات حبس برای نجومی بگیران:
۵ سال حبس برای برخی متهمان حقوق‌های نجومی
ایرساگیل: برخی از این افراد محکوم به رد مال، مجازات حبس و جزای نقدی شده‌اند و برای برخی افراد مجازات حبس پنج سال صادر شده است.

به گزارش ایرساگیل، عباس پوریانی درباره آخرین وضع پرونده حقوق‌های نجومی به خبرگزاری صداوسیما، افزود: تاکنون ۴۲ پرونده با صدور کیفرخواست به مجتمع قضایی کارکنان دولت ارسال شده است که از این تعداد، ۲۱ فقره منجر به صدور رأی شده و ۱۵ نفر محکوم شده‌اند، برای ۶ نفر هم حکم برائت صادر شده است.

به گزارش کیهان، پوریانی افزود: برخی از این افراد محکوم به رد مال، مجازات حبس و جزای نقدی شده‌اند و برای برخی افراد مجازات حبس پنج سال صادر شده است.

وی همچنین درباره پرونده املاک نجومی گفت: درحال حاضر ۱۲ پرونده درمورد املاک نجومی با صدور کیفرخواست به مجتمع قضایی کارکنان دولت ارجاع شده که هنوز به صدور رأی منجر نشده و در دست رسیدگی است.

رئیس‌کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران گفت: اولین وقت رسیدگی به پرونده املاک نجومی ۳۰ اردیبهشت امسال تعیین شده بود و پرونده‌ها به نحو احسن رسیدگی و رأی قاطع صادر خواهد شد.

پوریانی افزود: تعدادی از پرونده‌ها هنوز در مرحله تحقیقات دادسراست و چنانچه اتهامی متوجه متهم یا متهمان باشد پرونده با صدور کیفرخواست به محاکم ارسال خواهد شد و در صورت نبود مستندات لازم، ممکن است در مورد برخی از آن‌ها قرار منع تعقیب صادر شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید