لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
12:22:14 - سه شنبه 5 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کوچکی نژاد: عملکرد غیرقانونی مجلس در رابطه با طرح تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس
ایرساگیل: نائب رئیس گروه آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به رد طرح تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس در گروه مرتبط با آن گفت: مطرح نکردن طرح معلمان حق‌التدریسی در صحن علنی خلاف آیین‌نامه داخلی است. به گزارش ایرساگیل، جبار کوچکی نژاد در تشریح آخرین وضعیت معلمان حق‌التدریس در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ اظهار کرد: […]

ایرساگیل: نائب رئیس گروه آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به رد طرح تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس در گروه مرتبط با آن گفت: مطرح نکردن طرح معلمان حق‌التدریسی در صحن علنی خلاف آیین‌نامه داخلی است.

به گزارش ایرساگیل، جبار کوچکی نژاد در تشریح آخرین وضعیت معلمان حق‌التدریس در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ اظهار کرد: طرح معلمان حق‌التدریس در گروه آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی رد شد.

وی بابیان اینکه ما معتقد بودیم تا این طرح را به صحن علنی بکشانیم، افزود: طبق قانون پس از رد طرحی در گروه باید به صحن علنی کشانده و موردبحث و بررسی نمایندگان قرار می‌گرفت.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به غیرقانونی عمل کردن مجلس در مواجه با طرح معلمان حق‌التدریسی گفت: آمدن طرح معلمان حق‌التدریس به صحن علنی مجلس جزء برنامه‌های مجلس بود که غیرقانونی عمل شد و طرح را از دستور حذف کردند.

نائب رئیس گروه آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه باید وضعیت معلمان حق‌التدریسی مشخص شود، مطرح کرد: هفته گذشته در رابطه با معلمان حق‌التدریس تذکری دادم و امروز هم مایل به تذکر بودم و خواستارم هرچه سریع‌تر تکلیف معلمان مشخص شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان به‌ضرورت همکاری مجلس در رابطه با تعیین تکلیف این قشر از فرهنگیان تأکید کرد و گفت: مجلس حق ندارد خلاف آیین‌نامه داخلی مجلس عمل کند و باید این طرح را در مجلس مطرح می‌کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید