امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
۱۹:۳۶:۵۵ - دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کوچکی نژاد: شخص معرفی شده باید عزل شود تا برای دستگاه های دیگر درس عبرتی شود
ایرساگیل: معرفی کردن مدیری بدون هماهنگی با دستگاه ها به سمت مدیریت برای یک رده خدمتی در استان روش بسیار بدی است. به گزارش ایرساگیل، و به نقل از 8دی، روز گذشته رسول آموئی از سوی شرکت مخابرات ایران به سمت مدیر جدید مخابرات گیلان معرفی شد. اگرچه آموئی مشاور مدیرعامل مخابرات و مدیر بازرگانی […]

ایرساگیل: معرفی کردن مدیری بدون هماهنگی با دستگاه ها به سمت مدیریت برای یک رده خدمتی در استان روش بسیار بدی است.

به گزارش ایرساگیل، و به نقل از 8دی، روز گذشته رسول آموئی از سوی شرکت مخابرات ایران به سمت مدیر جدید مخابرات گیلان معرفی شد.

اگرچه آموئی مشاور مدیرعامل مخابرات و مدیر بازرگانی این شرکت است و مدیریت شرکت را در چندین استان در کارنامه خود داشته اما گمانه زنی ها حکایت از عزل وی خبر می دهند.

جبار کوچکی نژاد در پاسخ به این سوال که چگونه ممکن است شخصی به این سمت منصوب و معرفی شود و سپس صحبت از عزلش در محافل و انجمن های استان می پیچد، اظهار داشت: انتصاب مدیر عامل جدید در شرکت مخابرات استان گیلان بدون اطلاع به استاندار و نمایندگان گیلانی در مجلس صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه معرفی شخصی در جایگاهی بدون هماهنگی رویه بدی است، افزود: معرفی کردن مدیری بدون هماهنگی با دستگاه ها به سمت مدیریت برای یک رده خدمتی در استان روش بسیار بدی است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مدیر جدید شرکت مخابرات گیلان باید مسئولیت قبلی خود برگردد، گفت: استاندار و نمایندگانی که مخالفت خود را با مدیر جدید شرکت مخابرات اعلام کرده اند، کار بسیار پسندیده ای انجام داده اند و وی باید برگردد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به مسیر قانونی برای انتصاب مدیران تاکید و اظهار کرد: کسی که می خواهد به در مسئولیت مدیر کلی یک نهاد معرفی شود باید مراحل قانونی را طی کند.

کوچکی نژاد نتیجه ناتوانی در مدیریت این شرکت را موجب ضرر و زیان به مردم دانست و تصریح کرد: مخابرات یک مرکز خدمات رسان به مردم است که اگر بخواهد هماهنگ نباشد و مدیرش این توانایی را نداشته باشد مردم ضرر می کنند.

وی به ضرورت هماهنگی دستگاه ها برای معرفی مدیران تاکید کرد و افزود: شخص معرفی شده باید عزل شود تا برای دستگاه های دیگر درس عبرتی شود تا وقتی که می خواهند شخصی را انتخاب و معرفی کنند ابتدا هماهنگی های لازم را ترتیب دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
باشگاه بدنسازی مجید اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://yon.ir/WZL8M کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید