لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
15:39:17 - سه شنبه 28 فوریه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کوچکی نژاد: اکثر سواحل شمال کشور به ویلا برای مدیران دولتی تبدیل شده است
ایرساگیل: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکثر سواحل شمال کشور تصرف شده و به ویلا و مجتمع‌هایی برای مدیران دولتی تبدیل شده است،گفت: تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل قطعا از هرج و مرج های پیش آمده در سواحل می‌کاهد.   به گزارش ایرساگیل ،جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس […]

ایرساگیل: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکثر سواحل شمال کشور تصرف شده و به ویلا و مجتمع‌هایی برای مدیران دولتی تبدیل شده است،گفت: تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل قطعا از هرج و مرج های پیش آمده در سواحل می‌کاهد.

 

به گزارش ایرساگیل ،جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در توضیح وضعیت تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل، اظهار کرد: تشکیل این سازمان در مجلس نهم به تصویب رسید اما متاسفانه در ردیف‌های بودجه و قانون برنامه ششم توجهی به این سازمان نشده است،متاسفانه ساختار این سازمان هم علی رغم مصوبه قانونی هنوز شکل نگرفته است .
وی با انتقاد از اینکه دولت توجهی به تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل ندارد،افزود:تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل قطعا از هرج و مرج های پیش آمده در سواحل می‌کاهد،این سازمان به خصوص در سواحل شمال کشور که بخشی از آن مورد تعرض‌های غیرقانونی قرار گرفته است موثر خواهد بود .
کوچکی‌نژاد گفت: اکثر سواحل شمال کشور تصرف شده و به ویلا و مجتمع‌هایی برای مدیران دولتی تبدیل شده است، این اقدامات تصرف به پول بیت‌المال است بنابراین نیازمند ساماندهی خاص و موثر است .
 عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر اینکه تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل تحول سواحل کشور را موجب می‌شود،گفت:مجمع نمایندگان استان گیلان این موضوع را پیگیری خواهد کرد زیرا مصوبه قانونی مجلس باید اجرا شود.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید