لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
18:21:14 - چهار شنبه 24 اکتبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان:
کارکنان شهرداری لاهیجان ویزیت رایگان و پوشش بیمه تکمیلی می‌شوند
ایرساگیل: رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان از ویزیت رایگان کارکنان شهرداری و اجرای پوشش بیمه تکمیلی کارکنان خبرداد.

به گزارش ایرساگیل ، فرداد جنابی در گفت‌وگویی افزود: نیروی انسانی سالم و متخصص، جزو سرمایه‌های اصلی هر سازمان و اداره‌ای بوده و ارتقاء سطح سلامت و دانش آن‌ها تأثیرات مثبتی بر روند فعالیت روزانه و ارائه خدمات توسط آنان به شهروندان دارد.
وی بابیان اینکه کارکنان شهرداری ازجمله افراد زحمتکشی هستند که برای عمران و آبادانی و پاکیزگی شهر تلاش می‌کنند و خود و خانواده‌های آن‌ها در مواقع بیماری به‌جز بیمه اولیه از حمایتی برخوردار نبودند.
وی افزود: از زمان آغاز بکار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر لاهیجان و با حمایت و همراهی اعضای شورای شهر و پیگیری‌های مسعود کاظمی شهردار لاهیجان درصدد بودیم بسته‌های حمایتی از وضعیت پزشکی و سلامت کارکنان را در دستور کار قرار دهیم که ضمن عقد قرارداد با پزشک معتمد ازاین‌پس کارکنان شهرداری و افراد تحت تکفل آنان می‌توانند خدمات ویزیت و تزریقات را به‌صورت رایگان دریافت کنند.
جنابی اضافه کرد: پوشش بیمه تکمیلی نیز از دیگر بسته‌های حمایتی است که برای کارکنان شهرداری در نظر گرفته‌شده تا ازاین‌پس کارکنان شهرداری لاهیجان و خانواده‌های آن‌ها دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشند.
رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: جای دارد از اعضای شورای اسلامی و دکتر کاظمی شهردار پرتلاش لاهیجان برای حمایت از وضعیت معیشتی کارکنان شهرداری قدردانی نمایم.
جنابی افزود: در طول مدت یک سال گذشته توجه به وضعیت معیشتی کارکنان و پرداخت به‌موقع حقوق و اضافه‌کار و توزیع بسته‌های حمایتی در مناسبت‌های مختلف ازجمله برنامه‌های مدیریت شهری برای قدردانی از زحمات کارکنان پرتلاش شهرداری لاهیجان بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید