لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
19:43:02 - جمعه 11 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان:
چرخه نشر باید در خود شهر بچرخد/توهم فرهیختگی پدیده ای خطرناک است
ایرساگیل:دکتر فیروز فاضلی،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان در این نشست با اشاره به اینکه امروزه تقابلی بین فرهنگ و تمدن ها به وجود آمده است اظهار کرد: تکنولوژی تمدن را می سازد که پیشرفت تکنولوژی منجر به از بین رفتن فرهنگ و سنت های قدیمی شده است.

به گزارش ایرساگیل، وی توهم فرهیختگی را پدیده ای خطرناک دانست و یادآور شد: متاسفانه در استان گیلان تقاضا در حوزه فرهنگ کاهش یافته و نباید در حوزه فرهنگ کم توقع باشیم.

فاضلی با بیان اینکه چرخه نشر باید در خود شهر بچرخد تاکید کرد: نباید آثار رشت در سایر استان ها چاپ و منتشر شود و چاپ آثار بومی در استان گیلان می تواند منجر به اشتغال زایی نیز شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان عنوان داشت: اقدام فرهنگی با شعار میسر نمی شود و باید در زمینه فرهنگ عملیاتی کار کنیم.

وی پیشنهاد داد: مکانی در رشت مشخص شود و در آن کتب و آثار ناشران گیلانی و همچنین آثار تازه چاپ شده برای مخاطبان و عموم مردم تشریح و تبیین شود.

فاضلی به یکپارچگی اقدامات فرهنگی دستگاه های فرهنگی و پرهیز از موازی کاری تاکید کرد و گفت: ۲۶ نهاد فرهنگی اقدامات فرهنگی را انجام می دهند و باید با مشارکت یکدیگر در راستای توسعه فرهنگ گام بردارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید