لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
15:40:39 - چهار شنبه 16 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزارت اطلاعات با فضای مسموم مجازی در استان گیلان برخورد می‌کند
ایرساگیل: وزیر پیشنهادی اطلاعات در نامه به هیات رئیسه مجلس درباره فضای مسموم مجازی در استان گیلان نوشت: وزرات اطلاعات با هرگونه فعالیت ناسالم در این فضا با همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط برخورد خواهد کرد. به گزارش ایرساگیل، مسعود پزشکیان پیش از ظهر امروز در روند بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، نامه وزیر پیشنهادی اطلاعات […]

ایرساگیل: وزیر پیشنهادی اطلاعات در نامه به هیات رئیسه مجلس درباره فضای مسموم مجازی در استان گیلان نوشت: وزرات اطلاعات با هرگونه فعالیت ناسالم در این فضا با همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط برخورد خواهد کرد.

به گزارش ایرساگیل، مسعود پزشکیان پیش از ظهر امروز در روند بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، نامه وزیر پیشنهادی اطلاعات  خطاب به هیات‌رئیسه مجلس پیرامون صحبت‌های مطرح شده در خصوص فعالیت ناسالم در فضای مجازی را قرائت کرد.

در این نامه آمده است:

پیرو دفاعیات اینجانب در خصوص فضای مسموم مجازی در استان گیلان، وزارت اطلاعات حسب وظیفه ضمن حمایت از فضای سالم مجازی، با هرگونه فعالیت نا سالم در این فضا با همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط برخورد خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، سیدکاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا عصر دیروز در مخالفت با وزیر پیشنهادی اطلاعات  گفت: فضای فاسد ایجاد شده در فضای مجازی در داخل است و ما کاری به کانال‌های خارجی ایجاد شده نداریم چرا که کار آنها لجن پراکنی و سیاه‌نمایی است ولی انتظار داریم در داخل کشور جلوی این افراد گرفته شود. در استان گیلان به ائمه جمعه، استاندار و تمامی مسئولان توهین می‌شود و بنده اطلاع دارم فقط یکبار آن هم در سال گذشته پلیس فتا برخی از متهمین را احضار و بعد از آن این افراد به حال خود رها شدند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید