لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
13:10:59 - پنجشنبه 23 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نخستین خط ویژه شهر رشت افتتاح شد/ اعتراض شهروند رشتی به افتتاح این خط
ایرساگیل:نخستین خط ویژه «BRT» شهر رشت با حضور اعضای شورای این شهر افتتاح شد. به گزارش ایرساگیل، عضو کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی این شهر دقایقی پیش در جریان افتتاح نخستین خط ویژه BRT این شهر گفت: عملیات اجرایی پروژه خط ویژه شهر رشت در سال 94 آغاز شد و در اسفندماه سال گذشته […]

ایرساگیل:نخستین خط ویژه «BRT» شهر رشت با حضور اعضای شورای این شهر افتتاح شد.

به گزارش ایرساگیل، عضو کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی این شهر دقایقی پیش در جریان افتتاح نخستین خط ویژه BRT این شهر گفت: عملیات اجرایی پروژه خط ویژه شهر رشت در سال 94 آغاز شد و در اسفندماه سال گذشته به اتمام رسید.

محمدحسین واثق‌کارگرنیا با اشاره به اهداف راه‌اندازی این خط ویژه افزود: این پروژه با هدف کاهش آلودگی هوا، ترافیک و تردد خودروهای تک سرنشین عملیاتی شده است.

وی اعتبار هزینه شده برای پروژه مذکور را یک میلیارد و 500 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: پروژه خط ویژه شهر رشت از خیابان امام خمینی‌(ره) در میدان حشمت آغاز شده است و تا میدان گیل ادامه دارد.

*اعتراض شهروند رشتی به افتتاح خط ویژه

به گزارش فارس، یکی از شهروندان رشتی هنگام سخنرانی معاون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت با اعتراض  به پروژه خط ویژه گفت: این پروژه مشکلات زیادی برای ساکنان و کسبه این مسیر فراهم کرده است.

این شهروند افزود: در این پروژه به رضایت و نیازهای ساکنان و کسبه شهر توجهی نشده و با اجرای آن حقوق بسیاری از شهروندان پایمال شده است./فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید