امروز دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
۲۳:۱۲:۱۶ - جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نباید انتظار داشت همه از ما تعریف کنند/ در تبلیغات به عوام فریبی متوسل نمی شویم
ایرساگیل: خبرنگاران از اقشار آسیب پذیر و شغل‌شان نیز پر مخاطره است باید به برنامه های حمایتی از خبرنگاران بویژه در بخشهای رفاهی و آموزشی کمک کنیم.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  به گزارش ایرساگیل، محمدعلی نجفی  در دیدار با با اعضای جدید خانه مطبوعات قدردانی از تلاشهای سازنده اصحاب رسانه گیلان در مسیر پیشرفت و توسعه استان گفت: باید تلاش […]

ایرساگیل: خبرنگاران از اقشار آسیب پذیر و شغل‌شان نیز پر مخاطره است باید به برنامه های حمایتی از خبرنگاران بویژه در بخشهای رفاهی و آموزشی کمک کنیم.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 به گزارش ایرساگیل، محمدعلی نجفی  در دیدار با با اعضای جدید خانه مطبوعات قدردانی از تلاشهای سازنده اصحاب رسانه گیلان در مسیر پیشرفت و توسعه استان گفت: باید تلاش کنیم از این فرصت خوب و سرمایه اجتماعی که در اصحاب رسانه و فرهنگ گیلان وجود دارد بیشتر استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه پیوند بین دولت و ملت با اطلاع رسانی رسانه ها تقویت می شود افزود: رسانه ها در غياب احزاب فراگير ، نقش مهمي رادر تعامل حاکمیت با مردم برعهده دارند و بخشي از فعاليت احزاب بردوش رسانه ها است.

نجفی خاطرنشان کرد: نقد حق رسانه ها است و باعث می شود مدیران به مسائل جامعه توجه بیشتر کنند.

استاندار گیلان با بیان اینکه معدود نقدهای غیر دلسوزانه ای نیز وجود دارد، خاطرنشان کرد: نباید انتظار داشت که همه از ما تعریف و تمجید بکنند و بنده از همه کسانی که از برنامه های ما حمایت و حتی نقد می کنند تشکر می کنم.

وی با اشاره به در پیش بودن هفته دولت گفت: کارهای بزرگی در دولت به رغم محدودیتهای اعتباری که حاصل تحریمها و کاهش درآمدهای نفتی در سالهای اخیر بود انجام شده است اما عده ای با عناد این دستاوردها را زیر سوال می برند در حالیکه عناد با دولتها تضعیف نظام است.

استاندار گیلان راستگویی، امانتداری و رعایت اخلاق و احترام به مردم را از موارد مورد تاکید در گزارش مسئولان به مردم عنوان کرد و گفت: در تبلیغات به دروغ و عوام فریبی متوسل نمی شویم حتی اگر بیان حقایق و گزارش اقدامات انجام شده موجب نقد شود.

نجفی جمع جدید خانه مطبوعات را از افراد با تجربه با دیدگاه های متفاوت دانست و گفت: قطعاً توقعات و انتظارات خبرنگاران از شما بیشتر از دوره‌های قبل است که باید خواسته‌های بحق این قشر زحمتکش را محقق سازید و در این راه استانداری نیز پشتیبان شما است.

وی خاطرنشان کرد: خبرنگاران از اقشار آسیب پذیر و شغل‌شان نیز پر مخاطره است باید به برنامه های حمایتی از خبرنگاران بویژه در بخشهای رفاهی و آموزشی کمک کنیم.

استاندار گیلان همچنین از دستور برای افزایش بودجه مراسم روز خبرنگار خبر داد و گفت: کمیته برگزاری مراسم روز خبرنگار تلاش کند تا در تجلیلها رعایت عدالت وانصاف انجام پذیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/