امروز دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
۱۵:۳۷:۰۹ - جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون راهبردی ستاد کل نیروهای مسلح: دشمن به‌ دنبال استحاله نظام اسلامی است
ایرساگیل: معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح به جنگ نیابتی دشمن با ایجاد گروهک تروریستی داعش در منطقه اشاره کرد و گفت: دشمن به‌ دنبال استحاله نظام اسلامی است. به گزارش ایرساگیل، سرلشکر مصطفی ایزدی پیش از ظهر امروز در همایش یاد یاران با اشاره به اینکه اجر جهاد، […]

ایرساگیل: معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح به جنگ نیابتی دشمن با ایجاد گروهک تروریستی داعش در منطقه اشاره کرد و گفت: دشمن به‌ دنبال استحاله نظام اسلامی است.

به گزارش ایرساگیل، سرلشکر مصطفی ایزدی پیش از ظهر امروز در همایش یاد یاران با اشاره به اینکه اجر جهاد، شهادت است، اظهار کرد: شهدا ذخایر عالم بقا هستند.

وی به پیام شهدا اشاره کرد و افزود: بزرگداشت شهدا، میثاق با آرمان‌های شهیدان است و خداوند این توفیق را به ما عنایت کرد در محضر شهدا باشیم.

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه انقلاب اسلامی با انقلاب‌های دیگر تفاوت دارد، تصریح کرد: طبق فرموده امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی، انقلاب ارزش‌ها است.

ایزدی، راه شهدا را ادامه مسیر قیام امام حسین(ع) خواند و بیان کرد: شهدا خوش درخشیدند و بر عهد و پیمان خود با خداوند ایستادند.

وی به خلق صحنه‌های زیبای ایثار و شهادت توسط رزمندگان آذربایجان، مازندران، گیلان و پیشمرگان مسلمان در کردستان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: صدر اسلام دوباره تکرار شد و خون شهدای انصار و مهاجر انقلاب اسلامی با همدیگر آمیخته شده است.

* انقلاب اسلامی در شامات طنین‌انداز شده است

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه شهدا انقلاب اسلامی را به کرانه‌های دور لبنان و فلسطین انتقال دادند، بیان کرد: اکنون انقلاب اسلامی در «شامات» طنین‌انداز شده است.

ایزدی، انقلاب اسلامی را مسیر نورانی و سعادت توصیف کرد و متذکر شد: ایران اسلامی، کربلاهای مکرری داشته و این امر برای اعلام کلمه الله است.

وی، کلمه توحید را مسیر رستگاری برای بشریت، انقلاب اسلامی و مردم منطقه دانست و عنوان کرد: توحید و ولایت اساس حرکت انقلاب نورانی امام خمینی(ره) است.

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دنیا را مزرعه‌ای برای آخرت می‌دانیم، تبیین کرد: ایمان، توحید و ولایت در جهاد اکبر، افضل و کبیر موضوعیت پیدا کرده است.

ایزدی به عنایت ایزد سبحان در مراحل مختلف انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: در کربلای یک برای انجام عملیات نیازمند 72 گردان بودیم، اما امکان فراهم کردن این تعداد گردان را نداشتیم و با تلاش، 33 گردان فراهم کردیم و با عنایت خداوند و رمز حضرت ابوالفضل عباس(ع) شهر مهران با طراحی جدید آزاد شد و دو برابر زمین‌های پیش‌بینی شده در عملیات را آزاد کردیم.

وی، پیروزی در دوران دفاع مقدس را به برکت ایمان خواند و تشریح کرد: در دوران دفاع مقدس، حرکت انقلاب اسلامی توسط رزمندگان اسلام تداوم پیدا کرد و این روند ادامه داد.

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح به نبرد حق و باطل در ابتدای انقلاب اسلامی در داخل کشور اشاره کرد و گفت: دوره‌ای نبرد مذکور به مرزها کشانده شد و نیروهای نظامی و مرزبانی ما ترکیب مقدسی را به وجود آوردند.

ایزدی با اشاره به اینکه بهترین تجهیزات را ابرقدرت‌ها در دوران دفاع مقدس در اختیار دشمن گذاشتند، خاطرنشان کرد: شرق و غرب برای نخستین بار به دشمن انقلاب اسلامی کمک کردند.

وی به اتکای انقلاب اسلامی به خداوند، ولایت فقیه و رزمندگان اسلام اشاره کرد و افزود: خداوند بر دشمنان ما خواری و ذلت را فرود آورد و پیروزی نصیب رزمندگان اسلام شد.

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه اخلاص شهدا زمینه‌ساز گسترش انقلاب اسلامی در منطقه شده است، اظهار کرد: حرکت قدرتمند رزمندگان اسلام را مشاهده می‌کنیم و مردمی کردن امنیت در منطقه تحقق پیدا کرده است.

ایزدی به حرکت انقلاب اسلامی با دست خالی در مراحل مختلف دوران دفاع مقدس اشاره کرد و توضیح داد: جنگ با اخلاص رزمندگان با محوریت توحید و ولایت پیش رفت و توانست پیروزی بزرگی را به ارمغان آورد.

وی با تأکید براینکه دشمن بیدار است و حرکت می‌کند، بیان کرد: دشمن برنامه و طرح خاورمیانه بزرگ را دارد.

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح به اعمال تحریم دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: دشمن پس از برجام روند مذکور را ادامه داده، اما اذعان دارد ایران اسلامی به عنوان قدرت منطقه‌ای مطرح است.

ایزدی با اشاره به اینکه فضای مناسب شکوفایی کشور را باید فراهم کنیم، تصریح کرد: انقلاب اسلامی زمینه‌ساز رهایی کشورهای منطقه است.

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه شهدا به رسالت خود عمل کردند، خاطرنشان کرد: امروز دشمن درصدد است دستاوردهای انقلاب اسلامی را مخدوش کند و با ایجاد گروهک تروریستی داعش در منطقه جنگ نیابتی راه‌اندازی کرده است

ایزدی، نیروهای مسلح را پشتوانه محکم نظام اسلامی دانست و اظهار کرد: دشمن به دنبال ایجاد استحاله در جامعه اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه مقابله با دشمن با انجام ابعاد مختلف امر به معروف و نهی از منکر امکانپذیر است، اضافه کرد: انقلاب اسلامی محدود به ایران نیست و با همت مردم در جبهه‌های مختلف و حرکت قوی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و همچنین جهاد اکبر، موضوعیت پیدا کرده است./فارس

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/