لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
15:36:43 - دوشنبه 11 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه گیلان : فعالیت‌های مؤسسه آموزش عالی آزاد ماهان در گیلان غیر قانونی است
ایرساگیل: مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه گیلان کلیه فعالیت‌های مؤسسه آموزش عالی آزاد ماهان در استان گیلان غیر قانونی است و این مؤسسه صرفاً مجاز است در حوزه استان محل تأسیس خود(تهران) فعالیت کند . به گزارش ایرساگیل، دکتر مهرداد محمدی اظهار کرد: به اطلاع شهروندان گیلانی علاقمند به ادامه تحصیل می‌رساند که براساس اخبار […]

ایرساگیل: مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه گیلان کلیه فعالیت‌های مؤسسه آموزش عالی آزاد ماهان در استان گیلان غیر قانونی است و این مؤسسه صرفاً مجاز است در حوزه استان محل تأسیس خود(تهران) فعالیت کند .

به گزارش ایرساگیل، دکتر مهرداد محمدی اظهار کرد: به اطلاع شهروندان گیلانی علاقمند به ادامه تحصیل می‌رساند که براساس اخبار واصله و مشاهدات میدانی برخی از شرکت‌های فرهنگی و تحقیقاتی با نصب بنر و صدور اطلاعیه در سطح شهرهای استان و فضای مجازی اقدام به تبلیغ برای جذب دانشجو یا دانش پذیردر دوره‌های مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) و دکترای حرفه‌ای کسب و کار   (DBA) کرده اند .

وی تصریح کرد: از آنجاییکه بر اساس قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کلیه دوره‌های آموزشی بالاتر از سطح متوسطه، که در قالب دوره‌های تخصصی و کاربردی کوتاه مدت اجرا می‌شود، باید با مجوز این وزارتخانه باشد .

مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه گیلان، ادامه داد: در حال حاضر صرفا مؤسسات آموزش عالی آزاد فعال در استان می‌توانند مجری این دوره‌ها باشند، بنابراین برگزاری دوره‌های آموزشی یا مهارتی تحت عناوین مذکور (MBA و DBA) در استان گیلان از سوی مؤسسات غیر بومی و شرکت‌ها و نهادهای نامرتبط غیرقانونی بوده و گواهینامه‌های صادره فاقد اعتبار است و ارزش علمی و استخدامی ندارد .

محمدی خاطرنشان کرد:کلیه فعالیت‌های مؤسسه آموزش عالی آزاد ماهان در استان گیلان غیر قانونی است و این مؤسسه صرفاً مجاز است در حوزه استان محل تأسیس خود(تهران) فعالیت کند./ایسنا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید