امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
۱۹:۱۴:۰۴ - چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت: “رشت؛ شهر دوستدار کودک” هدیه کمیسیون فرهنگی شورا به کودکان رشت
ایرساگیل: مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت گفت: “رشت شهر دوستدار کودک” می‌تواند هدیه کمیسیون فرهنگی شورا به کودکان رشت باشد. به گزارش ایرساگیل،فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی کودک ، گفت: متاسفانه همه روزه اخبار تاسف […]

ایرساگیل: مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت گفت: “رشت شهر دوستدار کودک” می‌تواند هدیه کمیسیون فرهنگی شورا به کودکان رشت باشد.

به گزارش ایرساگیل،فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی کودک ، گفت: متاسفانه همه روزه اخبار تاسف باری از آسیب های اجتماعی برای کودکان به گوش می رسد که ضرورت بازبینی در برخی حوزه‌ها را نشان می‌دهد.

فاطمه قدیمی تصریح کرد: پیشنهاد می‌دهم بر اساس استاندارهای جهانی و منطبق بر معیارهای ایرانی اسلامی، نسبت به تحقق هدف “شهر دوستدار کودک” اقدام کنیم و با برنامه ریزی های مدون در راستای محیطی بهتر برای کودکان گام برداریم.

 مدیر ارتباطات و امور بین الملل موافقت با این موضوع را هدیه کمیسیون فرهنگی در هفته کودک دانست و افزود: به عنوان یک شهروند و یک مادر این پیشنهاد را ارائه می‌دهم و معتقدم داشتن “شهر دوستدار کودک” با محیطی بهتر آینده بهتری را برای این شهر رقم می زند و این کار می تواند با اقداماتی نظیر احداث بیشتر پارک ها و فضاهای تفریحی برای کودکان و … رقم بخورد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
باشگاه بدنسازی مجید اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://yon.ir/WZL8M کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید