امروز سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
۱۷:۵۷:۳۴ - دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محمود باقری خطیبانی: 106نفر بطورغیرقانونی و بدون آزمون استخدامی وارد شهرداری رشت شده اند!/ در پروژه ی بازآفرینی شهر رشت مجتبی پورمحسن، سردبیر یکی از سایت های حامی شهردار و شادی رحیمی فر خواهرِ زن ثابث قدم ماهیانه بیش از 15میلیون بعنوان حقوق دریافت می کنند!
ایرساگیل:شهرداري رشت به يکي از ساختمان هاي رشت قبل از اتمام کار، پايان کار داد، آن فرد تمام واحدهاي خود را فروخت، 4ميليارد به شهرداري بدهکاري داشت، اما بجاي پرداخت بدهي خود، از شهرداري رشت شکايت کرد و 1ميليارد و 600ميليون تومان شهرداري را محکوم  هم کرد! به گزارش ایرساگیل، محمود باقری خطیبانی  در صد […]

ایرساگیل:شهرداري رشت به يکي از ساختمان هاي رشت قبل از اتمام کار، پايان کار داد، آن فرد تمام واحدهاي خود را فروخت، 4ميليارد به شهرداري بدهکاري داشت، اما بجاي پرداخت بدهي خود، از شهرداري رشت شکايت کرد و 1ميليارد و 600ميليون تومان شهرداري را محکوم  هم کرد!

به گزارش ایرساگیل، محمود باقری خطیبانی  در صد وپنجاهمین جلسه علنی شورای شهر رشت اظهار داشت: بنده نه با شکایت محمدعلی ثابت قدم شهرداررشت، عقب نشینی می‌کنم و نه سندی به عنوان وثیقه خواهم گذاشت. بنده اثبات خواهم کرد که در این شهر چه ها می‌گذرد و از مردم می خواهم که قضاوت کند.

وی ادامه داد: در یکی از سایتها می خواندم که عده ای از فرزندان شهید از آقای ثابت قدم تقدیر کردند! آیا در این بین امضاء «آرش امیرلو» فرزند شهیدی که پدرش از فرماندهان نامی جنگ بوده و در تهران یکی از خیابان های بزرگ را به نام او کرده اند، هم هست؟ تاکنون پرسیده اید که چرا آقای امیرلو عزل شد؟ آیا بخاطر تن ندادن به خواسته های خلاف آقای ثابت قدم نبوده است؟

این عضو شورای شهر اضافه کرد: عده ای مرا بخاطر دفاع از عقایدم، متهم می کنند که از نام جبهه و شهدا و ولایت سواستفاده می‌کنم! من با شهدا زندگی می‌کنم و هرشب یا یک شب درمیان به مزار شهدا می‌روم و آنجا کعبه من است. جالب است! کسی که رستوران شخصی اش بخاطر ناهنجاری های اجتماعی، دوبار پلمپ شد از ولایتمداری صحبت و مرا متهم می‌کند؟!

باقری خطیبانی تصریح کرد: قانون مقرر کرده مدیرانی که قصد کاندیداتوری در شورای شهر را دارند تا تاریخ دوم فروردین 1396فرصت استعفاء دارند، اما «ثابت قدم» برای سیاه نمایی نامه ای نوشته و آن را رسانه ای کرد با این مضمون، مدیران شهرداری که قصد کاندیداتوری در انتخابات سال 96 شورای شهر رشت را دارند تا شهریورماه امسال استعفاء دهند! آقای ثابت قدم! شما مگر از قانون بالاترید؟

وی افزود: مرا متهم می‌کنند که مخالف روز رشت هستم! من مخالف روز رشت نیستم، مخالف 300میلیونی هستم که برای آن هزینه شد. مخالف پرداخت نکردن حقوق نیروهای حجمی و… هستم.

باقری ادامه داد: شهردار تاکنون دوبار به منزل یکی از سیاسیون استان رفته و به او پیشنهاد بستن لیست برای شورای پنجم را داده است!! آقای شهردار این عوام فریبی ها را کنار بگذار.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر رشت تصریح کرد: بنده لیستی 106نفره از نیروهایی دارم که با قرارداد های غیرقانونی و بدون آزمون استخدامی وارد شهرداری رشت شده اند!! کسانی که بدون هیچ تعهد کاری پشت میز نشسته اند و حقوق دریافت می کنند!

وی اذعان داشت: اسنادی را امروز به صحن شورای شهر رشت آورده ام و به شما خبرنگاران هم می دهم، رسانه ای که هر روز منتقدان شهردار رشت را می‌کوبد ماهی بالای دومیلیون تومان از شهرداری رشت می‌گیرد!

باقری خطیبانی لیستی از نیروی انسانی پروژه ی بازآفرینی شهر رشت را در صحن علنی شورا میان خبرنگاران پخش کرد و افزود: ردیف سوم این لیست مجتبی پورمحسن سردبیر سایت رشت رویایی از سایت های حامی ثابت قدم است که یدطولایی در تخریب اعضاء شورای شهری که منتقد ثابت قدم هستند، دارد.

وی تاکید کرد: ردیف نهم هم شادی رحیمی فر خواهرِ خانمِ ثابت قدم شهردار رشت  است. مجتبی پورمحسن سردبیر رشت رویایی و شادی رحیمی فر خواهرِخانم شهردار رشت، ماهیانه بیش از «پانزده میلیون ریال» حقوق می گیرند!!

عضو هیات رئیسه ی شورای شهر رشت تصریح کرد: آقای ثابت قدم! سکه ها و کارتهای هدیه ای که میدهی را از کجا می آوری!؟ آیا از حساب شخصی آنها را میدهی؟

هفته گذشته به همراه سیدرضا موسوی روزان از خانم ستاره شناس خواستیم قراردادها و مبالغ پرداختی خود به سایتها  را به ما ارائه بدهند که در جواب گفتند: “آقای شهردار دستور داده هیچ سندی را بدون هماهنگی او به اعضاء شورا نشان ندهیم!!”

محمود باقری خطیبانی در خاتمه نطق پیش از دستور خود اذعان داشت: شهرداری رشت به یکی از ساختمان های رشت قبل از اتمام کار، پایان کار داد، آن فرد تمام واحدهای خود را فروخت، 4میلیارد به شهرداری بدهکاری داشت، اما بجای پرداخت بدهی خود، از شهرداری رشت شکایت کرد و 1میلیارد و 600میلیون تومان شهرداری را محکوم  هم کرد! آقای شهردار چرا برای شهرداری تعهد می آوردید؟ مناقصه آسفالت برگزار می‌کنید 31میلیاردتومان و فقط یک پاکت باز می‌شود!؟

محمدعلی رفیعی نودهی رئیس شورای شهر رشت نیز پس از اظهارات محمودباقری خطیبانی اذعان داشت: شهردار رشت از بودجه روابط عمومی به سایت هایی که علیه اعضاء شورای شهر مقاله می‌نویسند، پول می‌دهد!

رئیس شورای شهر رشت تصریح کرد: شهردار بابت هر مقاله ای که نوشته می شود مبلغی به صورت میانگین 1میلیون تومان می‌دهد که در ماه گردش مالی چند ده میلیون تومانی برای این سایت های خبری ایجاد می شود که از شهردار می‌خواهیم لیست پرداختی های خود به سایتها را ارائه بدهند./گیلان نو

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/