لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
15:10:20 - چهار شنبه 7 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان:
فعالیت ۲۲ موسسه داوری در گیلان/کسب رتبه دوم گیلان در حوزه داوری
ایرساگیل:معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان از کسب رتبه دوم گیلان در حوزه داوری خبر داد و گفت: ۲۲ موسسه داوری در استان راه‌اندازی شده است.

به گزارش ایرساگیل، دکتر احمد آقایی با اشاره به فعالیت‌‌های موسسات داوری در گیلان اظهار کرد: ۲۲ موسسه داوری در استان راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه طی ۱۱ ماه اخیر ۲ هزار و ۵۹ فقره مراجعه جهت مشورت در این موسسات ثبت شده است،تصریح کرد: ۶۱۶ فقره حکم پس از مصالحه صادر شده است این پرونده‌ها قبل از ورود به دادگستری حل و فصل می‌شوند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان، با بیان اینکه موسسات داوری نقش مثبتی در حل پرونده‌های قضایی دارند،افزود:این موسسات به عنوان بازوان کمکی دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده‌ها به شمار می‌آیند چرا که حجم رسیدگی به پرونده‌های قضائی کار طاقت فرسایی است و موسسات حقوقی داوری می‌توانند بسیاری از مشکلات و درگیری‌ها را حل و فصل کنند.

آقایی از کسب رتبه دوم گیلان در حوزه داوری خبر داد و گفت:کاهش هزینه‌های دادرسی، تسریع در رسیدگی، جلوگیری از اطاله دادرسی، صرف زمان و هزینه کمتر و امکان صلح و سازش در جریان داوری از مزایایی موسسات داوری است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید