امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۰:۵۵:۳۸ - سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده نیروی انتظامی اسنان گیلان: حفظ امنیت نیازمند مدیریت لازم و مدبرانه است
ایرساگیل: فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه ایجاد و حفظ امنیت نیازمند مدیریت لازم و مدبرانه است،گفت:پلیس و هلال احمر ماموریت‌های مشتركی را می‌توانند انجام دهند. به گزارش ایرساگیل، سردار محمدرضا میرحیدری،فرمانده انتظامی استان گیلان در نشست تعاملی با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینكه دستگاه‌های خدماتی و انتظامی با ایمان بالا […]

ایرساگیل: فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه ایجاد و حفظ امنیت نیازمند مدیریت لازم و مدبرانه است،گفت:پلیس و هلال احمر ماموریت‌های مشتركی را می‌توانند انجام دهند.

به گزارش ایرساگیل، سردار محمدرضا میرحیدری،فرمانده انتظامی استان گیلان در نشست تعاملی با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینكه دستگاه‌های خدماتی و انتظامی با ایمان بالا در حال خدمتگزاری هستند، اظهار کرد:خدمات هلال احمر یک عمل ستودنی است.

وی با اشاره به اینكه هلال احمر با امكانات كم و در شرایط سخت در كنار مردم است،افزود:هلال احمر در حوادث غیرمتقربه و انسانی همیشه حضور پر رنگی داشته است.

سردار میرحیدری با تاكید براینكه ایران به دلیل داشتن شرایط محیطی مختلف، حوادث طبیعی قابل توجهی را به خود می‌بیند كه موجب مصیبت و خسارت‌های زیادی شده است، گفت:هلال احمر در حوادث‌های مختلف طبیعی و جاده‌ای غمخوار مردم بوده است.

این مقام ارشد انتظامی استان گیلان با اشاره به اینكه پلیس به دنبال ایجاد بستر امن برای خدمتگزاری و حفظ آرامش جامعه است، تصریح کرد:وجود امنیت موجب، انجام دقیق ماموریت‌ها می‌شود.

وی مردم گیلان را متدین و وظیفه شناس دانست و خاطرنشان كرد:گیلان به علت سكونت مردم با فرهنگ و متدین بسیاری از جرایم و ناهنجاری‌ها را در خود ندارد.

فرمانده انتظامی استان گیلان با یادآوری اینكه پلیس و هلال احمر ماموریت‌های مشتركی را می‌توانند انجام دهند،گفت: امضای تفاهم نامه همكاری، آغاز راه همكاری مشترک خواهد بود.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینكه مردم نقش اول حفظ امنیت را ایفا می‌كنند،ادامه داد:ایجاد و حفظ امنیت نیازمند مدیریت لازم و مدبرانه است.

سردار میرحیدری با بیان اینكه پلیس مانند هلال احمر دارای نیروی‌های افتخاری با ایمان و كارآمد است،افزود:پلیس برای خدمتگزاری مناسب، نیازمند همكاری همه مردم است.

وی با اشاره به اینكه گیلان در حوزه ترافیكی امكانات پایینی دارد كه مسئولان باید آن توجه داشته باشند،متذكر شد:حقوق مردم استان گیلان باید مورد توجه قرار بگیرد.

این مقام ارشد انتظامی با تصریح براینكه بسیاری از تلفات جاده‌ای این استان به علت نداشتن استاندارد و زیرساخت مناسب راه‌ها است، ادامه داد:تلفات و حوادث جاده‌ای هزینه‌های مادی و معنوی زیادی را به جامعه تحمیل می‌كند.

سردار میرحیدری با تصریح براینكه زیرساخت راه‌های استان جوابگو شهروندان و گردشگران زیاد این استان نیست،اضافه كرد: مسئولان باید توجه خود را به این حوزه اختصاص دهند.

وی با تصریح براینكه راه‌های روستایی یكی از پرخطرترین راه‌های استان گیلان است،خاطرنشان كرد:امكانات دستگاه‌های خدمات رسان گیلان در شان مردم نیست.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینكه حقوق مردم باید به آنها داده شود،متذكر شد:مردم مهربان و با فرهنگ گیلان لایق دریافت بهترین امكانات هستند.

درادامه مهدی ولی‌پور،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینكه هدف هلال احمر،خدمت رسانی در حوادث و آموزش های همگانی برای مقابله با آسیب‌های پس از حوادث است، گفت: هلال احمر با كمك پلیس، خدمات زیادی را به مردم ارائه كرده است.

وی با تاكید براینكه هلال احمر گیلان از ۱۵ هزار نیروی رسمی و داوطلب بهره می‌برد،افزود:هلال احمر در حوادث جاده‌ای، دریایی، كوهستانی، سیل و زلزله به مردم خدمات رسانی كرده و در حال ساخت پایگاه هوایی ثابت در استان هستیم.

ولی پور با یادآوری اینكه ساخت خانه‌های هلال روستایی و شهری در دستور كار ما قرار دارد،خاطرنشان كرد:توسعه خدمات اجتماعی در پیشگیری از آسیب‌ها و ارتقاء امنیت نقش آفرین است.

این مسئول با تاكید براینكه ما باید برای افزایش سطح آموزشی جامعه،برنامه ریزی كنیم،افزود: آموزش‌های هلال احمر برای اعضای یك خانواده، شهروندان یك شهر و روستا نشینان برگزار می‌شود.

گفتنی است،در این نشست فرمانده انتظامی استان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان تفاهم نامه همكاری در ماموریت‌های مشترك را امضاء كردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/