امروز شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
۱۹:۳۷:۲۴ - یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده انتظامی گیلان: کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان گیلان در خور و شایسته مراجعه‌کنندگان نیست
ایرساگیل: فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه کم توقعی مردم در استان ‌باعث شده تا مورد کم توجهی دولت‌ها واقع شوند گفت: کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان گیلان در خور و شایسته مراجعه‌کنندگان نیست. به گزارش ایرساگیل و به نقل ازتسنیم، سردار میرحیدری عصر امروز در دیدار با مدیران رسانه‌های استان گیلان، ضمن تبریک به‌مناسبت پیروزی […]

ایرساگیل: فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه کم توقعی مردم در استان ‌باعث شده تا مورد کم توجهی دولت‌ها واقع شوند گفت: کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان گیلان در خور و شایسته مراجعه‌کنندگان نیست.

به گزارش ایرساگیل و به نقل ازتسنیم، سردار میرحیدری عصر امروز در دیدار با مدیران رسانه‌های استان گیلان، ضمن تبریک به‌مناسبت پیروزی مجدد ملت بزرگ ایران در حماسه 22 بهمن 95 اظهار داشت:  نقش رسانه در حفظ امنیت و تثبیت آن بی‌بدیل است.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه رسانه علاوه بر اطلاع رسانی، آگاه سازی و فرهنگ سازی می‌کند تصریح کرد: خبرنگاران زحمات و اقدامات یسیاری را متحمل می‌شوند و نقش بزرگی در انعکاس آسیب‌ها، مشکلات و معضلات در سطح جامعه دارند.

سردار میرحیدری با تاکید بر اینکه رسانه‌ها نقش تاثیرگذاری در جامعه و اذهان عمومی دارند افزود: رسانه‌ها اقداماتی را که در درمان آسیب‌ها دنبال می‌کنند، نقش بسیار ارزشمند و تاثیرگذاری است.

مقام ارشد انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه نقش رسانه در انعکاس عملکرد پلیس، بسیار ارزشمند است خاطرنشان کرد: رسانه‌ها مطالبه‌گر هستند و این نقش بسیار مثبتی در جامعه است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی به برکت انقلاب اسلامی و ولایت فقیه دستگاهی است که تنها به‌دنبال راضی نگاه داشتن حاکمان کشور نیست گفت: با توجه به دکترین حضرت امام(ره)، هدف نیروی انتظامی جلب رضایت خدا، خدمت به خلق خدا، دفاع از حقوق مردم و برپایی عدل و توسعه در نظام مقدس اسلامی و توسعه در سطح جهانی است.

سردار میرحیدری با تاکید بر اینکه امروزه نیروی انتظامی به‌عنوان یک دستگاه متولی امنیت داخلی با پشتوانه مردم و با مشارکت اقشار مختلف مردم اهداف مهمی را دنبال می‌کند افزود: امروز شاهد ارتقاء جایگاه پلیس در قلب مردم  هستیم.

فرمانده انتظامی استان گیلان خاطرنشان کرد: امروز در ایجاد ایستگاه پلیس، کلانتری و پاسگاه نمی‌توانیم جوابگوی مردم باشیم و این از مطالبات به حق مردم گیلان است که باید در سطح ملی به آن توجه شود.

وی با بیان اینکه تصوری که از جهت زیرساخت‌ها و توانمندی‌های اقتصادی گیلان وجود دارد با واقعیت آن متفاوت است تصریح کرد: استان گیلان دارای مردمی بسیار بزرگوار، قانع، مهربان اصیل و کم توقع است.

سردار میرحیدری با تاکید بر اینکه کم توقعی مردم در استان گیلان باعث آن شد تا مورد کم توجهی دولت‌ها واقع شوند گفت: توقع کم در زندگی شخصی گزینه مثبتی است ولی در جامعه باعث تظلم به حقوق شهروندی می‌شود.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه جاده‌های استان گیلان مربوط به 50 سال قبل است و این شامل زمانی می‌شود که کل جمعیت خودرویی کشور کمتر از 2 میلیون بوده است افزود: اکنون میزان ورودی خودروها در روزهای آخر هفته به استان گیلان بیش از 2 میلیون است.

وی با اشاره به موضوع بحران برف اخیر و اینکه سازمان هواشناسی بسیار خوب عمل کرد اظهار داشت: پلیس استان طی فراخوانی مانع خروج فرماندهان شد و آماده باش کامل اجرا شد.

سردار میرحیدری با تاکید بر اینکه در بحران برف اخیر از نیروهای یگان ویژه در سطح استان جهت امدادرسانی به مردم استفاده شد گفت: در حوزه درون سازمانی و برون سازمانی، نیروی انتظامی گیلان با حضور فرماندهان شهرستان‌ها و پاسگاه‌ها آماده خدمت به مردم بود.

فرمانده انتظامی استان گیلان خاطرنشان کرد: دستگاه‌ها و امکانات موجود در استان گیلان با استان‌های دیگر قابل مقایسه نیست.

وی با بیان اینکه برخی از تجهیزات راهداری در حال استفاده در استان گیلان از تجهیزات قدیمی استان‌های دیگر است و باید در این زمینه اقداماتی انجام شود تصریح کرد: ابزاری که چند سال در استانی دیگر کار کرده است اکنون ویژگی و کارآیی ندارد.

سردار میرحیدری با بیان اینکه باید از بخش‌های خصوصی که به‌صورت خودجوش در بحران اخیر وارد عمل شدند تشویق به عمل آید گفت: همکاران نیروی انتظامی بسیار بهتر از افرادی عمل کردند که مسئولیت کارها را برعهده داشتند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون تمام وزارتخانه‌ها در حق استان گیلان کوتاهی کرده‌اند خاطرنشان کرد: وضعیت پاسگاه‌ها و کلانتری‌ها در استان گیلان از دورترین کلانتری‌ها در سایر استان‌ها بدتر است.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه سالانه حدود 30 میلیون گردشگر وارد استان گیلان می‌شود و احتمال درگیری، تصادف و موارد اینچنینی وجود دارد افزود: کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان گیلان در خور و شایسته مراجعه‌کنندگان نیست.

فرمانده انتظامی گیلان با تاکید براینکه در غالب سازمان ها توجهی به استان گیلان نمی‌شود خاطرنشان کرد:  تاکنون 30 کلانتری در استان گیلان بازسازی معمولی شده ‌و رسیدگی به گیلان امر واجبی است.

سردار میرحیدری با بیان اینکه اکنون در استان گیلان 4 طرح در سطح ملی دنبال می‌شود گفت: نگاه امروز پلیس با نگاه گذشته بسیار متمایز است.

وی با اشاره به اینکه پلیس به این اعتقاد رسیده است که مشارکت مردم می‌تواند پلیس را در ماموریت‌هایش به موفقیت برساند ابراز داشت: تشکیل پلیس اجتماعی جهت وصل شدن به اقشار مختلف مردم است.

فرمانده انتظامی گیلان با تاکید بر اینکه اکنون پلیس تخصصی‌تر از گذشته عمل می‌کند خاطرنشان کرد: دانشکده‌های پلیس اگاهی، پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس فتا و حوزه های دیگر در حال مهارت افزایی نیروهای پلیس هستند.

سردار میرحیدری با بیان اینکه بالا بردن سطح تخصص نیروهای شاغل از اهداف دیگر پلیس نیروی انتظامی است اظهار داشت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری پلیس باید یار مهربان و مقتدر مردم باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/