امروز پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
۱۵:۱۷:۲۷ - جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار رشت : تردد در محورهای اصلی شهرستان جریان دارد
ایرساگیل: فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۰ تیم برق رسانی مشغول برطرف کردن مشکل هستند، گفت: فرسودگی شبکه‌های برق بالاست و به همین دلیل با بارش برف اکثر ساختار برقی دچار مشکل شدند. به گزارش ایرساگیل ، فرماندار شهرستان رشت دربحث آخرین وضعیت شهرستان، ضمن تشکر از همکاری و همراهی مردم […]

ایرساگیل: فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۰ تیم برق رسانی مشغول برطرف کردن مشکل هستند، گفت: فرسودگی شبکه‌های برق بالاست و به همین دلیل با بارش برف اکثر ساختار برقی دچار مشکل شدند.

به گزارش ایرساگیل ، فرماندار شهرستان رشت دربحث آخرین وضعیت شهرستان، ضمن تشکر از همکاری و همراهی مردم با مسئولین ستاد بحران، اظهار کرد: بارش برف همه بخش‌های شهرستان را با مشکل درگیر کرده است.

وی بیشترین مشکل را در حوزه برق رسانی داشتیم، افزود: فرسودگی شبکه‌های برق بالاست و به همین دلیل با بارش برف اکثر ساختار برقی دچار مشکل شدند، روستاهای‌مان به دلیل اینکه در انتها خط قرار دارند با بیشترین مشکل مواجه هستند.

فرماندارشهرستان رشت با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۰ تیم برق رسانی مشغول برطرف کردن مشکل هستند و ۹۰ درصد نقاط شهری برق دارند، گفت: نقاط شهری نسبت به نقاط روستایی با کمترین مشکل مواجه هستند، اغلب مشکل روستاها هم به دلیل پارگی کابل و افتادگی تیرها هستند.

شفقی تصریح کرد: تردد در محورهای اصلی شهرستان جریان دارد و راهداران مشغول بازگشایی محورهای فرعی و روستایی شهرستان هستند.

وی در خصوص مشکلات بخش‌های شهرستان بیان کرد: در اغلب بخش‌ها در نقاط روستایی مشکل برق داریم و در بخش‌ سنگر تردد در محورهای فرعی یکطرفه است.

فرماندارشهرستان رشت با اشاره به اینکه نظارت بر نانوایی ها با جدیت انجام می‌گیرد، تصریح کرد: همکاران بنده در فرمانداری رشت از دقایق ابتدایی بامداد امروز، ۱۴ بهمن در فرمانداری حضور دارند و در صدد رفع مشکلات هستند. از همشهریان گرامی تقاضا داریم که از ترددهای غیر ضرور بپرهیزند تا دچار مشکل نشوند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید