لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
13:40:38 - شنبه 9 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار آستارا: شهرستان مرزی بندر آستارا یکی از استثنایی‌ترین بنادر ایران است
ایرساگیل: فرماندار آستارا با بیان اینکه عملکرد بخش خصوصی در توسعه بندر تجاری آستارا ستودنی است گفت: بندر تجاری آستارا توان تبدیل شدن به یک بندر بین المللی و شناخته شده را دارد. به گزارش ایرساگیل، یونس رنجکش اظهار داشت: با توجه به اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده جهت ساخت و توسعه بندری تجاری آستارا چشم […]

ایرساگیل: فرماندار آستارا با بیان اینکه عملکرد بخش خصوصی در توسعه بندر تجاری آستارا ستودنی است گفت: بندر تجاری آستارا توان تبدیل شدن به یک بندر بین المللی و شناخته شده را دارد.

به گزارش ایرساگیل، یونس رنجکش اظهار داشت: با توجه به اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده جهت ساخت و توسعه بندری تجاری آستارا چشم انداز بسیار روشنی برای این بندر نمایان شده است که امیدواریم با حمایت دولت و توانمندی‌های بخش خصوصی، بندر تجاری آستارا نقش استراتژیک خود را در منطقه ایفاء کند.

رنجکش با بیان اینکه دولت با تمام توان در راستای توسعه اقتصادی این شهرستان وارد عمل شده است افزود:
یکی از پتانسیل‌های بالای این شهرستان در حوزه اقتصادی بندر تجاری آستارا است که قطعاً با این روند و شتابی که این بندر به خود گرفته شاهد رونق تجاری در شهرستان و حتی منطقه خواهیم بود.

فرماندار آستارا با ابراز رضایت از عملکرد سرمایه‌گذار ساخت، توسعه و بهره برداری (شرکت خدمات بندری و دریایی کاوه) در توسعه این بندر افزود: بخش خصوصی با تعامل دولت و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی مرتبط روند توسعه‌ای بندر آستارا را در پیش گرفته است که امیدواریم این روند سرعت بیشتری به خود بگیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا با تاکید بر اینکه بخش خصوصی بازوان توانمند دولت در حوزه اقتصادی هستند خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت استراتژیک بندر آستارا در دریای خزر و ارتباط تنگاتنگ با بنادر کشورهای حاشیه دریای خزر آینده‌ای بسیار درخشان در انتظار این بندر است.

رنجکش با اشاره به اینکه با اتمام و بهره برداری کامل از خط آهن آستارا آستارا شاهد توسعه بین المللی این بندر و این منطقه خواهیم بود افزود: امیدواریم با جدیت و پشتکار سرمایه‌گذار ساخت و توسعه بندر آستارا و ایجاد ارتباط ریلی و دریایی حمل کالا و حمایت‌های دولت، بندر تجاری آستارا به یک بندر بین المللی تبدیل شود.

وی با بیان اینکه بندر آستارا بایستی به یک بندر بین المللی و شناخته شده برسد بر لزوم تسریع در تکمیل فازهای بعدی این بندر تاکید کرد و گفت: شهرستان مرزی بندر آستارا با وجود مرز زمینی و دریایی و ارتباط تنگاتنگ با کشورهای حاشیه دریای خزر و قرار گرفتن در گلوگاه حیاتی در حوزه جغرافیایی تبدیل به یک مینیاتور زیبا در منطقه شده است.

فرماندار آستارا اظهار داشت: شهرستان مرزی بندر آستارا با توجه به شرایط ویژه‌ای که دارد یکی از استثنایی‌ترین بنادر ایران است که هم دارای مرز زمینی و هم مرز دریایی است و در آینده نزدیک ارتباط ریلی نیز در این شهرستان ایجاد خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید