خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۰۵/۱۳ ۱۹:۳۵
شناسه خبر : 4286

عضو شورای شهر رشت منتشر کرد؛ سیاسیون بیشتر فشار بیاورند، گزارش اخیر تخلفات را منتشر خواهم کرد

ایرساگیل: هیچ ابایی از انتشار اسناد بیشتر ندارم و خدا را شاهد می گیرم تا لحظه ای که ما 10 عضو شورا زنده ایم نخواهیم گذاشت آب خوش از گلوی چپاولگران بیت المال پایین برود. به گزارش ایرساگیل، محمود باقری خطیبانی ظهر امروز و در واکنش به اظهارنظر اخیر برخی از سیاسیون در خصوص مقوله […] ...

ایرساگیل: هیچ ابایی از انتشار اسناد بیشتر ندارم و خدا را شاهد می گیرم تا لحظه ای که ما 10 عضو شورا زنده ایم نخواهیم گذاشت آب خوش از گلوی چپاولگران بیت المال پایین برود.

به گزارش ایرساگیل، محمود باقری خطیبانی ظهر امروز و در واکنش به اظهارنظر اخیر برخی از سیاسیون در خصوص مقوله استیضاح شهردار به خبرنگار خزر گفت: اعضای شورا با فشارهای این چنینی بیگانه نیستند و مطمئنا از استقلال شورا در این برهه زمانی مهم دفاع خواهند کرد.

وی با بیان اینکه وجود تخلفات در شهرداری رشت محرز و مشخص است، افزود: گزارش اخیر نهادهای بی طرف حکایت از بروز تخلفات در مجموعه شهرداری رشت دارد و شورانشینان به عنوان نمایندگان مردم، به هیاهوی آن هایی که پول می گیرند تا گریه کنند، توجهی ندارند.

باقری با اشاره به فشارهای فراوان به اعضای شورا برای جلوگیری از استیضاح ثابت قدم، گفت: شهردار رشت می بایست 5 شنبه در صحن علنی شورا حاضر و در خصوص تخلفات در مجموعه شهرداری پاسخ دهد.

وی با بیان اینکه تنها چیزی که می تواند مانع از استیضاح ثابت قدم شود، پاسخ های درست وی و رفع شبهات است، افزود: اینکه مثلاً به سایت ها یا مدیران شبکه های مجازی پول بدهند تا جو روانی در شهر به راه بیندازند، نه تنها تاثیری نخواهد داشت بلکه نتیجه عکس خواهد داد چرا که در این صورت اعضای شورا تصور خواهند کرد ثابت قدم می داند که پاسخی ندارد!

باقری با بیان اینکه گزارش اخیر یکی از سارمان های بازرسی را هم اکنون در دست دارم، افزود: در صورت دخالت سیاسیون و ادامه تحمیل فشارها از سوی برخی افراد که منافع شان به شدت در خطر است، این گزارش را منتشر خواهم کرد. 

باقری با اشاره به اینکه اسناد مبنی بر میزان پاداش های درنظر گرفته شده برای مدیران شهرداری و حقوق پرسنل دفتربازآفرینی شهر رشت که خواهر خانم شهردار هم در آن عضویت دارد را بنده در اختیار رسانه ها گذاشته ام، تصریح کرد: هیچ ابایی از انتشار اسناد بیشتر ندارم و خدا را شاهد می گیرم تا لحظه ای که ما 10 عضو شورا زنده ایم نخواهیم گذاشت آب خوش از گلوی چپاولگران بیت المال پایین برود./خزرآنلاین