امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
۱۵:۵۹:۴۶ - یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عدم شفافيت مسئولان مي تواند پيگرد قضايي را به همراه داشته باشد. / سرمايه گذاري در سطح كلان ديده شده ولي در عمل نتيجه اي حاصل نشده است.
ایرساگیل:  نشست كميته حمايت قضايي از سرمايه گذاري  به رياست احمد سياوش پور ، رئيس كل دادگستري استان  برگزار شد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    به گزارش ایرساگیل، رئيس كل دادگستري گيلان در ابتداي اين نشست  با تبريك دهه كرامت گراميداشت  روز خبرنگار، از همه كساني كه در عرصه رسانه و خبر، قلم مي زنند قدرداني نمود و بيان […]

ایرساگیل:  نشست كميته حمايت قضايي از سرمايه گذاري  به رياست احمد سياوش پور ، رئيس كل دادگستري استان  برگزار شد.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   به گزارش ایرساگیل، رئيس كل دادگستري گيلان در ابتداي اين نشست  با تبريك دهه كرامت گراميداشت  روز خبرنگار، از همه كساني كه در عرصه رسانه و خبر، قلم مي زنند قدرداني نمود و بيان داشت : دهه کرامـت یادآور تحول آفرینی بانوان آسمـانی است و این که می‌توانند رهبـری دل‌های صدها میلیون مسلمان را در طی اعصار عهده‌دار بشون  وي در ادامه اظهار داشت : تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند.

رئيس شوراي قضايي استان  در ادامه با اشاره به اينكه مدیران باید براي رسيدن به يك مسير با ثبات ریسک‌پذیرتر باشند و با جسارت بیشتری قدم بردارند خاطر نشان كرد: بهبودی اوضاع سرمایه‌گذاری در استان بوسيله  تلاش و همفکری همه مدیران و مسوولین استانی حاصل مي گردد.

اين مقام ارشد قضايي  بستر مناسب سرمایه‌گذاری در استان را با اهميت عنوان نمودو  گفت: در چند سال اخير شاهد هستيم  با برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات مثبتی که در سطح استان انجام می‌شود، بستر مناسبی برای ورود سرمایه‌گذاران فراهم‌شده است ، ليكن در اين خصوص دستگاههاي متولي بايد شرايط لازم را  بيش از پيش فراهم نمايند.

احمد سیاوش پور  همچنين با بيان مشكلات سرمايه گذاران اظهار داشت:  اگر اراضی برای سرمایه‌گذاری دچار مشکل هستند، افرادی در امور اراضی، بنیاد مسکن و سایر نهادهای مربوطه همکاری‌های لازم را برای حل مشکلات داشته باشند تا پروژه‌ها متوقف نشوند.

رئيس كل دادگستري استان به لزوم گام برداشتن مدیران در چهارچوب قانون اشاره کرد و ابراز داشت: مدیر باشهامت کسی است که باوجدان و تا پای از دست دادن سِمت خود در برابر بی‌قانونی‌ها ایستادگی کند.

وي با بيان اينكه زمينه سرمايه گذاري در استان با رفع موانع توليد بايد سرعت بيشتري گرفته و همه مسئولين در اين راستا تلاش كرده و پاسخگوي مردم باشند تصريح كرد:  بعضا دعوت به سرمايه گذاري  در سطح كلان ديده شده ولي در عمل نتيجه اي حاصل نشده است.

 سياوش پور همچنين از بانكها خواست تا در برابر واحدهاي توليدي كه امكان احياي مجدد آنها وجود دارد انعطاف بيشتري داشته باشند.

رئيس شوراي قضايي استان  در ادامه با بيان اهميت صراحت و صداقت مسئولين با مردم اظهار داشت: عدم شفافيت مسئولان مي تواند پيگرد قضايي را بهمراه داشته باشد.

رئيس شوراي قضايي استان با تاكيد بر سرعت و كيفيت كار مطلوب در دستگاه قضايي خاطر نشان كرد: دادگستری ملجاء و پناهگاه مردم است و باید با اخلاق حسنه و نیکو با مراجعین برخورد شود و این عین اجرای دین است.

وي با اشاره به  مباحث مطرح شده در كميته حمايت از سرمايه گذاري استان تصريح كرد: زمينه سرمايه گذاري در استان با رفع موانع توليد بايد سرعت بيشتري گرفته و همه مسئولين در اين راستا تلاش كرده و پاسخگوي مردم باشند .

اين مقام ارشد قضايي در ادامه با بيان اهميت صراحت و صداقت مسئولين با مردم اظهار داشت: عدم شفافيت مسئولان مي تواند پيگرد قضايي داشته باشد.

در این نشست مجید الهیان ، قائم مقام دادگستری کل استان  گیلان ،اخبار و رویدادهای مهم استان را به سمع حاضرین رسانده و پس از ایشان هر کدام از معاونین گزارشی از حوزه های تحت سرپرستی ارائه نمودند و در خاتمه، پس از طرح مسایل مرتبط با دستگاه قضایی استان، تصمیمات لازم اتخاذ و مصوب شد.

 سيد مهدي فلاح ميري معاون قضايي رييس كل دادگستري گيلان و دبير كميته حمايت قضايي از سرمايه گزاري استان نيز  در اين مراسم گزارشي نحوي اجراي مصوبات اين كميته ارائه نمود.

در اين نشست  سيف اله مسرور بازرس كل استان گزارشي را در مورد شركت تنديس آزادي و راهكارهاي خروج از مشكلات بانكي پيش اماده براي اين واحد توليدي ارائه نمود.

مهندس افشين رحيمي، رئيس كانون كارآفريني استان نيز گزارشي از مشكلات  شركت پارچه بافي گلدار رشت  و اقدامات صورت گرفته در خصوص راه اندازي مجدد و برطرف نمودن مشكلات مالي و بانكي قرائت كرد.

همچنين در اين كميته به بررسي دلايل توقف كار مجموعه گردشگري زيتون پرداخته شد و تصميمات مقتضي مصوب و اتخاذ  گرديد .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/