امروز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
۱۲:۱۸:۴۰ - سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار شوراي شهر رشت را منحل كرد
اختصاصی/ ایرساگیل: انحلال شورای شهر رشت با انتخاب شهردار رغم خورده بود.  در یکصد و چهل وسومین جلسه علنی شوراي شهر رشت شاهد اتفاقاتي بوديم كه نتیجه سیاست های شخص شهردار بود كه اين جلسه با ترک چند عضو از اعضای شورا از جلسه از حد نصاب و رسمیت خارج شد. به گزارش ایرساگیل، سخنی […]

اختصاصی/ ایرساگیل: انحلال شورای شهر رشت با انتخاب شهردار رغم خورده بود.  در یکصد و چهل وسومین جلسه علنی شوراي شهر رشت شاهد اتفاقاتي بوديم كه نتیجه سیاست های شخص شهردار بود كه اين جلسه با ترک چند عضو از اعضای شورا از جلسه از حد نصاب و رسمیت خارج شد.
به گزارش ایرساگیل، سخنی کوتاه با اعضای شورای شهر رشت و اما اعضای محترم شورا شهر رشت آنهای که به شخصی برای شهردار شدنش رأی دادیدفردی بود که بارها گفته بود که من دیکتاتوری مصلح هستم و عملکردش این را نیز نشان داده است که نه به شورا و نه به فعالیت شورایی هیچ اهمیتی نمی دهد. اصلا مگر دیکتاتوری میتواند شورا ،را قبول داشته باشد و آیا دیکتاتوری داریم که در تاریخ خود را مصلح ننامیده باشد. و اما بعد اعضای محترمی که صحن شورا را ترک کردید و با این کار خود سبب از رسمیت افتادن جلسه شدید آیا شنیدن سخنان به حق یکی از اعضای شورا که آن عده به عمد رسانه های تحت کنترل خود را از سوی عضو دیگر به گونه ای نشان داده اند که گفتید نباید به حرفهای عضو به حق گویی شورا توجه کرد و حتی این را در جمع های که حاضر میشوید چه دوستانه وچه غیره… بارها به زبان آورده اید و به این لفظ که محمود باقریست دیگر بگذارید حرفهایش را بزند و مهم نیست .
آیا حرف حقیقت اینقدر تلخ است .من در اینجا قصد دفاع از شخص محمود باقری را ندارم اما حرفهای ایشان بر حق است شما چند نفر از اعضای شورا نیرو برای خود به عنوان مدیر عامل یا معاون در شهرداری گرفته اید والبته نباید به صرفه باشد تا که به این حرفها توجه کنید اینکه فکر میکنید مردم شما را نمی بینند اشتباه بزرگیست .کمی به خود بیاید سر خود را از زیر برف خارج کنید که اگر آفتاب بیاید مسائل مهمی خود را نمایان می کند .
عزل و نصب های پر از مورد و بدون حتی خطی دلیل منطقی بسیار عجیب شده است امروز فردی مدیر و فردا دیگر مدیر نیست. عضو محترمی از شورا که خود را با 30 سال سابقه مدیریتی در استان و کشور معرفی می کنید. لااقل از شما انتظار بیشتری می رفت . آیا در طول سابقه مدیریتی خود شما اگر یکی از نیروهای که تمام رزومه اش حتی یک خط نمیشد و تازه در سیستم شما استخدام هم میشد را به عنوان مدیر ارشد یک بخش از تحت مدیریت خودتان انتخاب می کردید؟ امروز با کدام منطق از عزل نصب های شهردار دفاع می کنید؟
مدیرانی که تمام تجربه قبل استخدام شان فقط پوستر چسباندن برای کاندیداها بوده است. در سخنان خود از افتخارات شورای چهارم می گویيد آیا اگر شما نبودید این فعالیت ها رخ نمی داد . مهم فعاليت هاييست كه اگر شما نبوديد رخ نميداد نه فعاليت هاي روزمره شهرداري يا اتفاقات خوبي كه به واسطه حضور شما رخ نداد يا طولاني شدن پروژه هاي كه اگر كارهاي ضغيف شهردار و شما نبود و يا به اندازه يك هزارم پروژه هاي بي فايده و نمايشي به آن ها اهميت داده مي شد تا الان ده بار تمام شده بود.
اعضای محترم شورا به خودتان بیاید حتی اگر فردا شهردار باشد یا نه. شما شورای شهر باشید .نه عضو کار گروهای مشورتی زیر مجموعه شهردار که امروز بیشتر از این به شما نگاه نمی شود.
در سخنان خود از افتخارات شورای چهارم می گویم آیا اگر شما نبودید این فعالیت ها رخ نمی داد . مهم بهای مسئاله ای است که شما می توانید به آن افتخار کنید.
حتی هیئت مدیره یک سازمان ارج قرب بیشتری از شما دارد اینکه چشم خود را می بندید و نمی پسنید دلیل نمی شود که مردم هم نپسندند . آیا می توانید به مردم بگوید که برای آبنمای پیاده راه 620ملیون تومان هزینه شده و کار نمی کند و کیفیتی پایین و زیر 100ملیون دارد .
آیا می توانید به مردم بگویید که امسال را شهر رشت با زباله در شهر و خیابان سر کنند و مدیر آن سازمان 500تئاتر برای مردم برگزار کند .
اعضای محترم شورا اینجا شهر اولین ها است و رسما اولین دیکتاتوریست که شمارا قبول ندارد خودتان به آن رأی دادید و شهردار انتخابش کردید و امروز ایشان برنامه ریزی می کنند تا شورا شهر از حد نصاب بیفتدد و جلسه برهم بخورد
شما اعضای شورا شدیدا پی آن هستید تا شهر رشت توسعه و مردم از ترافیک سنگین شهر یا بوی گند فاضلاب رودخانه ها رهایی پیدا بکند یا اینکه چند عضو شورا در این فکر هستند اعضای محترم شورا اینجا شهر اولین هاست و شما به اولین دیکتاتوری که شمارا قبول ندارد به عنوان شهردار رأی دادید و انتخابش کردید و امروز ایشان برنامه ریزی می کنند تا شورا شهر از حد نصاب بیفتدد و جلسه برهم بخورد
شما اعضای شورا شدیدا پی آن هستید تا شهر رشت توسعه و مردم از ترافیک سنگین شهر یا بوی گند فاضلاب رودخانه ها رهایی پیدا بکند یا اینکه چند عضو شورا را دکتر {ج} با ترفندهاي خود مديريت و حامي شهردار نگه دارد و چند نفر از شما را كه خودمان میدانیم با معامله کردن از شهردار حمایت می کنید و البته که باید صحبت های اعضای صدوق این شورا تمسخر کنید چون در راستای منافع شما حرکت نمی کنند و از این سو کم اهمیت جلوه داده میشود.
اما این مردم هستند که قضاوت می کنند نه شما حتی اگر خیلی از همان رسانه های جیره مواجب گیر شما خلافش را برسانند تاریخ معلم خوبی است و البته ذهن هوشیار مردم شهر رشت بسیار در این مسائل لابی گری ها فعال و عاقبت اندیش و البته همیشه باسیاست در آینده انتخاب درست خواهند داشت.
در پایان از شما به عنوان یک شهروند فردی که یک حق رأی دارد تا شما را انتخاب کند تقاضا دارم و البته روی صحبتم با چند نفر است. که به فکر منفعت طلبی شخصی هستند توسعه شهر رشت این دروازه تمدن فکرکنید سیره مولا علی {ع} را پیش گیرید از حق مردمی که صادقانه به شما رأی دادند سئو استفاده نکنید رانت،باند بازی را کنار بگذارید کمک کنید به شهری آّباد ،مدرن، پاک،و مردمی که از آب ذلال ترند و در پایان همین کلام بیان گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی{قدس ره} بس است که می فرماید عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید
شاید فردا خیلی دیر باشد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/