امروز یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
۱۵:۰۲:۰۶ - شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سید علی خمینی: هر وقت سید حسن با رهبری جلسه دارد عده ای از داخل و خارج کشور گره ایجاد می کنند/ موضوع فیش های حقوقی هجوم‌ به ارزش هاست
ایرساگیل: سید علی خمینی با اشاره به اینکه دشمنان بدنبال فاصله انداختن بین خانواده امام راحل(ره) و رهبری هستند گفت: هر وقت سید حسن با رهبری جلسه دارد از خارج و داخل کشور افرادی هستند که گره ای ایجاد کنند. به گزارش ایرساگیل،  حجت الاسلام سید علی خمینی ظهر شنبه در مراسم سالگرد آیت الله […]

ایرساگیل: سید علی خمینی با اشاره به اینکه دشمنان بدنبال فاصله انداختن بین خانواده امام راحل(ره) و رهبری هستند گفت: هر وقت سید حسن با رهبری جلسه دارد از خارج و داخل کشور افرادی هستند که گره ای ایجاد کنند.

به گزارش ایرساگیل،  حجت الاسلام سید علی خمینی ظهر شنبه در مراسم سالگرد آیت الله صالحی مازندرانی در قائم شهر بر خصوص تعاریف تقوا،اظهارداشت: بنیان تقوا این است که واجبات را انجام و محرمات را ترک کنند.

وی با اشاره به اینکه از آیت الله صالحی مازندرانی یاد و نقل قول کردند که یک استوانه ای از تقوا و اهل دل بودند،اذعان داشت: از خدا بترسید به هوای نفس وگفته این و آن عمل نکنید .

یادگار امام راحل با اشاره به اینکه باید امانت به صاحبان امانت برگردانده شود، تصریح کرد: مسئولیت های نظام جمهوری اسلامی هم یک امانت است ،  در امانت شرط است که انسان اگر خواست تصرف کند باید رعایت کند و مصداق امانت نباید بگذارد مسئول باید حافظ اموال و آبرو مردم باشد نباید آبروی افراد بریزد.

وی با اشاره به بحث فیش های حقوقی میلیونی تصریح کرد: مسئول نسبت به چیزی که در دست اوست امین است کسی که مسئولیت می گیرد حق ندارد هر کاری که دوست دارد انجام دهد، این مسئله خیلی دردآور است و اعتقاد ما نباید طوری شود که مردم را نا امید و دشمنان را شاد کند.

خمینی با اشاره به برخورد بی نظیر رهبر انقلاب با معضل فیش های نجومی، گفت: موضوع فیش های حقوقی در واقع هجوم‌ به ارزش هاست، مسئولیت در نظام اسلامی ارزش ندارد و ارزش به تقوا و خدمت است لذا بحث حقوق های نجومی هجوم به ارزش هاست،  مردم بدانند که این موضوع از استثناهاست اما همین تعداد کم هم باید رسیدگی شود نه دوست و نه مسئولان نظام از برخورد با غاصبان حق مردم حمایت می کنند.

وی با بیان اینکه مردم باید بدانند در هر  نظام و هر دولتی انسان های پاک دست و خدوم فراوان و عده ای خائن وجود دارد، اذعان داشت: من خیلی از این مسئولان را میشناسم که اسطوره هستند، واقعا این مسئولان که مردم انتخاب کرده اند از دل همین مردم هستند ما کاری به راست، چپ و غیره نداریم من گفتم مردم بدانند که این مسئولان را ما میشناسیم اینها از همین مردم هستند که در نظام اسلامی بزرگ شده اند.

نوه امام خمینی (ره) بیان کرد: مدیر فاسد و خائن وجود دارد که باید غربال و شناخته شوند البته در نظام جمهوری اسلامی یک مورد هم زیاد است، اگر مسئولی فساد میکند باید جلوی آن گرفته شود و خوشبختانه قوه قضاییه در موارد اخیر قاطعیت خود را نشان داد.

وی مصداق دیگر امانت را در اسرار مردم عنوان و اظهارداشت: در زندگی خصوصی و عمومی مردم اسراری وجود دارد که باید مسئولان اجرایی این اسرار را حفظ کنند چرا که اسرر مردم نزد ما امانت است.

سیدعلی خمینی با اشاره به برگزاری انتخابات سال آینده،گفت: نباید بازیهای سیاسی موجب ریختن آبروی افراد شود، اسرار مردم در نزد مسئولان امانت است و نباید بدنبال ریختن آبروی مردم باشیم.

خمینی با بیان اینکه بنده فقط یک طلبه عادی هستم که درس خوانده ام اگرچه پیشرفت های بسیاری کسب کرده ام ، افزود:۱۷ سال ام بوده در حوزه علمیه تدریس می کردم اگر نوه امام نبودم کسی در این سن پیشنهاد تدریس می داد؟ همه این احترامات و سخنرانی در محافل بدلیل نسبت با امام راحل است.

یادگار امام با اشاره به اینکه در هیچ محفلی سخنی از برادر خود نمیزنم گفت: عده ای در داخل و خارج از کشور و برخی عوامل سیاسی بدنبال جدا کردن بیت امام و رهبری هستند و برای این امر برنامه ریزی هایی می کنند که خیلی دردآور است، آن هایی که خبر دارند می دانند که که خانواده امام پشت سر رهبری انقلاب است اما دشمن نمی خواهد این را ببیند .

وی با اشاره به اینکه دشمنان بدنبال فاصله انداختن بین خانواده امام راحل(ره) و رهبری هستند گفت: هر وقت سید حسن خمینی با رهبری جلسه دارد از خارج و داخل کشور افرادی هستند که گره ای ایجاد کنند که این امر موجب ایجاد فاصله بین رهبری و سید حسن می شد.

وی در خصوص انتخابات و برگزاری آن گفت: بیش از ۳۰ سال است که چندین انتخابات در کشور برگزار شده و در آن عده ای رای می آورند و عده ای نه، اما دشمنان تنها دنبال ایجاد اختلاف هستند که خوشبختانه با رهبری ولایت فقیه نقشه های آنها نقش بر آب می شود./خبرگزاری کاسپین

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/