لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
19:49:47 - شنبه 19 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس شورای شهر رشت:
سراوان یک معضل ۳۰ ساله است/بنده به عنوان عضو شورا از نحوه قرارداد تصفیه‌خانه معترض هستم
ایرساگیل: رئیس شورای شهر رشت با اشاره به اینکه پسماند دغدغه یک اجتماعی است گفت : همه مردم استان گیلان از وضعیت سایت زباله سراوان نگران هستند و دغدغه ما مسئولین بر اساس وظیفه‌ای که بر دوش ما نهاده شده بیشتر است.

به گزارش ایرساگیل، امیرحسین علوی در سومین جلسه پیگیری و اجرای تعهدات ساماندهی سایت تخلیه زباله سراوان که به ریاست فرماندار رشت و با حضور نمایندگان شهرستان رشت برگزار شد گفت: پسماند دغدغه اجتماعی است همه مردم استان گیلان از وضعیت سایت زباله سراوان نگران هستند و دغدغه ما مسئولین بر اساس وظیفه‌ای که بر دوش ما نهاده شده بیشتر است.

وی ادامه داد: سراوان یک معضل ۳۰ ساله است روندی که طی شده در سراوان موضوعی نیست که بتوان یک‌شبه به حل مشکلات آن پرداخت.

علوی افزود: همه ما به دنبال رفع مشکل سراوان هستیم دغدغه ما مشکلاتی است که زباله برای مردم آن منطقه و همه مردم شهرستان به وجود آورده است و قطعاً برای رفع این معضل نیاز به همت جمعی وجود دارد.

رئیس شورای شهر رشت اضافه کرد: تصفیه خانه شیرابه سراوان باید با جدیت پیگیری شود بنده به عنوان عضو شورا از نحوه قرارداد تصفیه‌خانه معترض هستم .

علوی اضافه کرد: همه مسئولین از جمله نمایندگان شهرستان همیشه دغدغه مشکلات این شهر را داشته اند اما باید قبول کنیم ما نسبت به استانهای دیگر عقب هستیم و نیاز است بیش از گذشته برای گرفتن حق استان تلاش کنیم .

وی ادامه داد: ما در شورای شهر رشت در کمیسیون تخصصی شورا پیگیر موضوع سایت زباله سراوان هستیم.

وی افزود: با ایجاد تصفیه خانه و زباله سوز تنها بخشی از مشکلات زیست محیطی استان حل می شود و قطعا پس از اجرای آن نیاز به اقدامات دیگری وجود دارد .

علوی بابیان ناراحتی خود از وضعیت سراوان اظهار کرد: لازم است دستگاه‌های خدمات رسان و درمانی برای کاهش مشکلات مردم سراوان بیش از گذشته تلاش کنند تا شاید بتوانیم مرهمی بر دردهای مردم سراوان باشیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید