امروز دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
11:57:21 - سه‌شنبه 24 ژانویه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سخنگوی دولت :ارایه گزارش اصلاح نظام بانکی در جلسه هیات دولت /اتهام افکنی قبل از اثبات بر افکار عمومی تاثیر دارد
ایرساگیل: سخنگوی دولت از ارایه گزارش اصلاح نظام بانکی در جلسه هیات دولت خبر داد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       به گزارش ایرساگیل، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست هفتگی خود با خبرنگاران گفت: گزارش امیدوار کننده از اصلاح نظام بانکی که آیین نامه اجرایی آن در هیات دولت تصویب شده ارایه می‌کنیم. وی افزود: بر همین اساس با […]

ایرساگیل: سخنگوی دولت از ارایه گزارش اصلاح نظام بانکی در جلسه هیات دولت خبر داد.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      به گزارش ایرساگیل، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست هفتگی خود با خبرنگاران گفت: گزارش امیدوار کننده از اصلاح نظام بانکی که آیین نامه اجرایی آن در هیات دولت تصویب شده ارایه می‌کنیم.

وی افزود: بر همین اساس با اصلاح تبصره قانون بودجه ٩٥، ٤٥ هزار میلیارد تومان برای تأدیه بدهی دولت به نظام بانکی و افزایش سرمایه ٦ بانک دولتی از سوی دولت فراهم شد.

سخنگوی دولت تصریح کرد: با این ٤٥هزار میلیارد تومان، صورت های مالی بانک های دولتی اصلاح خواهد شدو قدرت تسهیلات دهی بانک ها افزایش پیدا خواهد کرد.

نوبخت ادامه داد:  با عنایت به این اصلاحیه به بانک های عامل اجازه داده می‌شود به بخشودگی جرایم کسانی که زیر ١٠٠ میلیون تومان وام گرفتند اقدام کند و دولت نیز تا سقف ١٠ هزار میلیاردتومان نسبت به بخشودگی سود این تسهیلات زیر ١٠٠ میلیون تومان وام گیرنده متقبل می‌شود.

در واقع کسانی که زیر 100میلیون تومان وام دریافت کرده اند اگر تا پایان سال اصل وام را بپردازند، بانکها جریمه ها را می بخشند و دولت سود تسهیلات را تا سقف 10هزار میلیارد تومان به این افرد که عمدتا کشاورز هستند می‌پردازد.

وی همچنین اعلام کرد که تا پایان سال حدود 74هزارمیلبارد تومان درآمد نفتی به دست ما می‌رسد.

نوبخت در خصوص درآمدهای دولت از فروش نفت و اینکه ایا این پول ها وارد اقتصاد کشور می‌شود گفت: تمامی درآمدهای نفتی را بدون مشکل میتوانیم وارد اقتصاد خود کنیم و برای سال ٩٥ بالغ بر ٦٨ هزار ٥٠٠ میلیارد تومان از درآمدهای نفتی دریافت  داریم و تا پایان سال در اختیار ما قرار خواهد گرفت.

وی افزود: خوشبختانه میزان فروشمان بیشتر از پیش بینی مان برای امسال بوده است.

نوبخت همچنین  در پاسخ به  سوالی  درباره موضع دولت  برابر اتهاماتی که علیه حسین فریدون مطرح می‌شود گفت: بسیاری از افرادی که در مظان اتهام بودند ، تا مدت‌ها  با نام زنجانی یا  ب. ز مطرح می شدند، اما الان صراحتا ایراد اتهام می‌شود باید بگویم که قوه قضاییه قوه مستقلی است و انگیزه کافی برای برخورد با کسانی که جرم یا فساد کردند را دارد و نیازی به زحمت فرد یا نماینده ای نیست که نامه بنویسند و درخواست کند.

وی ادامه داد: اتهام افکنی قبل از اثبات بر افکار عمومی تاثیر دارد و اگر قوه قضاییه به این نتیجه برسد که ان اتهامات درست نبوده چه پاسخی به افکار عمومی خواهیم داد.

سخنگوی دولت از افزایش ١٠ درصدی حقوق کارمندان در سال آینده خبر داد و گفت: هنوز میزان عیدی کارمندان دولت مشخص نشده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/