امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
۲۳:۱۳:۳۹ - شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان: کشوری که ولایت فقیه دارد، دلواپسی ندارد/اگر مساله فاضلاب و زباله را حل نماییم کافی است
ایرسا گیل:زمانی که سرمایه خارجی در داخل هزینه می شود دیگر سرمایه گذار حتی در صورت بروز اختلاف به خودش جرات جدال با ما را نمی دهد چون در آن صورت سرمایه خودش از بین می رود.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        به گزارش ایرساگیل، کیوان محمدی در نشست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان با اصحاب رسانه […]

ایرسا گیل:زمانی که سرمایه خارجی در داخل هزینه می شود دیگر سرمایه گذار حتی در صورت بروز اختلاف به خودش جرات جدال با ما را نمی دهد چون در آن صورت سرمایه خودش از بین می رود.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       به گزارش ایرساگیل، کیوان محمدی در نشست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان با اصحاب رسانه به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار اظهار کرد: از نشانه های پیشرفت هر کشوری پیشرفت رسانه های آن کشور است.

وی افزود: روشنگری و شفاف سازی از رسالت های یک خبرنگار متعهد است و این اصول موجب اهمیت زیاد نقش رسانه و خبرنگار در جامعه می شود.

محمدی تصریح کرد: برخی رسانه ها نقدهای سنگینی به ما دارند که وجودشان بسیار مهم است اما به همان نسبت رسانه هایی هم که از در توهین وارد می شوند باید باشند چون باعث می شوند خوب و بد از هم تفکیک شوند ضمن اینکه در تمام شرایط جایگاه یک خبرنگار حفظ شود.

وی در خصوص برگزاری دوره های آموزش خبرنگاری توسط این سازمان بیان کرد: برای تازه واردان عرصه خبر بصورت رایگان دوره های آموزش خبرنگاری را بصورت کارگاهی برگزار خواهیم کرد تا افرادی که قرار است در این مسئولیت با سایر خبرنگاران قدیمی سهیم باشند این رشته را بصورت تخصصی و تجربی توامان دنبال کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان درباره جذب سرمایه گذار و تغییر نگرش مردم نسبت به سرمایه گذاران بیان کرد: نگاه رایج به سیستم سرمایه داری معمولا یک نگاه منفی است که اینطور جا افتاده که سرمایه داران و سرمایه گذاران که دارای ثروت هنگفت هستند معمولا با اقبال جامعه روبرو نمی شوند.

وی افزود: در این برهه از زمان که استان نیاز مبرم به سرمایه گذار و سرمایه گذاری در بخشهای مختلف دارد، شما به عنوان بازوان توانمند توسعه باید از طریق فرهنگسازی، نگاه سنتی به سرمایه گذاران را عوض کنید تا ایشان هم در امنیت کامل در استان سرمایه گذاری کنند.

محمدی در خصوص طرح آمایش سرزمینی گیلان اظهار کرد: گیلان در این مورد با مشکل مواجه است و این طرح که در 15 استان کشور انجام شده است هم اکنون در مرحله دفاع اولیه است و تا آخر مرداد ماه، دفاع نهایی اش نیز انجام می شود.

وی در خصوص مباحث محیط زیستی استان که از اولویت های برنامه اش می باشد گفت:  نیازی نیست در بحث محیط زیست کارهای زیادی انجام دهیم بلکه اگر مساله فاضلاب و زباله را حل نماییم کافی است.

. محمدی بیان کرد: گیلان از نظر جمعیت دچار مشکل است و اگر به مساله کمیت نماینده ها در مجلس شورای اسلامی توجه کنیم، درمی یابیم که بخاطر عدم افزایش جمعیت در استان تعداد این نماینده ها نیز افزایش پیدا نمی کند.

وی اضافه کرد: انواع سرمایه گذاری خصوصی، دولتی و داخلی و خارجی وجود دارد و از نکات مثبت سرمایه گذاری خارجی این است که زمانی که سرمایه خارجی در داخل هزینه می شود دیگر سرمایه گذار حتی در صورت بروز اختلاف به خودش جرات جدال با ما را نمی دهد چون در آن صورت سرمایه خودش از بین می رود.

در پایان محمدی درباره مشکل تالاب انزلی بیان کرد: در سال جاری الزامی برای تخصیص بودجه به تالاب انزلی نداریم و مشکل این تالاب به تنهایی مرتفع نمی شود.

وی اشاره کرد: تالاب انزلی در حال حاضر تبدیل به محلی برای انباشت رودهای آلوده و فاضلاب شده است و این یک نگاه ویژه و یک اراده همگانی برای رفع این معضل را می طلبد.

کیوان محمدی در پاسخ به سوال مدیرمسئول پایگاه خبری ایرساگیل، مبنی بر اینکه نظر خود را درباره بیانات مقام معظم رهبری درباره فرجام بیان کنید گفت: همچنان نظر مقام معظم رهبری را چون همیشه نظر اصلح دانسته و فقط خطاب به دلواپسان عرض می کنم که کشوری که ولایت فقیه دارد دلواپسی در آن معنایی ندارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/