لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
16:10:50 - سه شنبه 8 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت: زمان‌شناسی، صداقت، اخلاق‌مداری از ویژگیهای خبرنگاران استان است
ایرساگیل: رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت استفاده از بستر رسانه ها برای فرهنگ سازی و آگاهی جامعه از ناهنجاری ها و افزایش مشارکت شهروندی را مورد تاکید قرار داد و گفت: مسئولان باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنند. به گزارش ایرساگیل،علیرضا حسنی با تبریک فرار رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار […]

ایرساگیل: رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت استفاده از بستر رسانه ها برای فرهنگ سازی و آگاهی جامعه از ناهنجاری ها و افزایش مشارکت شهروندی را مورد تاکید قرار داد و گفت: مسئولان باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنند.

به گزارش ایرساگیل،علیرضا حسنی با تبریک فرار رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار ، خبرنگاران را طلایه داران جبهه اگاهی و وجدان بیدار جامعه دانست و اظهار کرد:این روز فرصت مغتنمی برای پاسداشت زحمات و تلاش های بی دریغ خبرنگارانی که برای پویایی و ارتقای جامعه از هیچ تلاشی فرو گذار نیستند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با بیان اینکه نقش رسانه ها در شفاف سازی و ایجاد بسترهای مناسب برای رشد و توسعه ، غیر قابل انکار است گفت: خبرنگاران بهترین ناظران جامعه هستند.

وی با تاکید بر نقش رسانه ها در سلامت فرهنگی و فکری جامعه؛ استیفای حقوق مردم و آگاه‌سازی شهروندان و نیز مقابله با انحراف و بدبینی افکار عمومی امری اثبات شده است، تصریح کرد: جامعه بدون خبرنگار پویایی و زندگی خود را از دست خواهد داد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت استفاده از بستر رسانه ها برای فرهنگ سازی و آگاهی جامعه از ناهنجاری ها و افزایش مشارکت شهروندی را مورد تاکید قرار داد و گفت: مسئولان باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنند.

وی زمان شناسی و صداقت ؛ اخلاق مداری را از ویژگی های خبرنگاران استان عنوان و خاطرنشان کرد: رسانه ها با انعکاس اخبار و مشکلات مردم و بیان خواسته های همگانی ؛ سبب ایجاد نشاط اجتماعی و همبستگی می شوند و ارتباط بین مسئولان و شهروندان را تحکیم می‌بخشند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با تشکر از زحمات ارزشمند خبرنگاران در انعکاس اخبار این سازمان و نیز ز حمات و پشتبانی آنها در نهادینه سازی امور فرهنگی که مدنظر این سازمان است، افزود: امید است با تعامل و مشارکت بیش از پیش رسانه‌ها این سازمان بتواند در فرهنگ سازی و ارتقای فرهنگ جامعه در زمینه های مختلف موفق عمل کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید