امروز پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
۰:۳۸:۵۲ - جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس‌ پلیس راه گیلان: تمام راه‌های ‌گیلان باز است‌
ایرساگیل: رئیس پلیس راه گیلان گفت: راه‌های سراسر استان گیلان هم اکنون باز است و مشکلی جهت رفت و آمد خودروها وجود ندارد. به گزارش ایرساگیل و به نقل از نسنیم ،سرهنگ حسین محمدپور  اظهار داشت: کلیه راه‌های سراسر استان گیلان اکنون باز است و در هیچ یک از محورها مشکلی جهت رفت و آمد […]

ایرساگیل: رئیس پلیس راه گیلان گفت: راه‌های سراسر استان گیلان هم اکنون باز است و مشکلی جهت رفت و آمد خودروها وجود ندارد.

به گزارش ایرساگیل و به نقل از نسنیم ،سرهنگ حسین محمدپور  اظهار داشت: کلیه راه‌های سراسر استان گیلان اکنون باز است و در هیچ یک از محورها مشکلی جهت رفت و آمد خودروها وجود ندارد.

رئیس پلیس راه استان گیلان با بیان اینکه ساعاتی پیش از محور سیاهکل دیلمان بازدید کردیم گفت: در محور سیاهکل ـ دیلمان بارش برف بیش از یک و نیم متر بوده و عملکرد راهداری در این محور بسیار خوب ارزیابی شده است.

وی با اشاره به اینکه با حضور در جلسه ستاد بحران فرمانداری سیاهکل از عملکرد مسئولان راهداری در این محور قدردانی شد افزود: بازدیدی از راهدارخانه در محور سیاهکل دیلمان داشته‌ایم که آمادگی راهداری در تجهیزات و عملکرد مناسب بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان خاطرنشان کرد: رانندگان وسایل نقلیه به هنگام رانندگی در شب و اوایل صبح که جاده یخ بندان است با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و به‌منظور پیشگیری از حادثه از عجله و شتاب پرهیز کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید