امروز دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸
۱۷:۵۵:۰۸ - دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئيس شوراي قضايي استان: برهمه تكليف است از تظاهر به روزه خواری در انظار و اماكن عمومی جداً پرهیز نمایند
ایرساگیل:كلیه مراكز اقامتی، خدماتی، پذیرایی و صنف اغذیه فروشان برای امكان فعالیت در ایام ماه مبارك رمضان با نیروی انتظامی هماهنگي لازم را بعمل آورده و ارائه خدمات را با حفظ شئون این ماه و پوشش كامل محل انجام دهند. به گزارش ایرساگیل، نشست شوراي برنامه ريزي به رياست احمد سياوش پور، رئيس كل دادگستري […]

ایرساگیل:كلیه مراكز اقامتی، خدماتی، پذیرایی و صنف اغذیه فروشان برای امكان فعالیت در ایام ماه مبارك رمضان با نیروی انتظامی هماهنگي لازم را بعمل آورده و ارائه خدمات را با حفظ شئون این ماه و پوشش كامل محل انجام دهند.

به گزارش ایرساگیل، نشست شوراي برنامه ريزي به رياست احمد سياوش پور، رئيس كل دادگستري استان برگزار شد.

احمد سياوش پور در ابتداي اين نشست حلول ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن فصل ضیافت الله و گسترده شدن خوان پر انعام حضرت حقّ و ماه نزول قرآن را را تبريك گفت و بهره مندي از فيوضات اين ماه را از خداوند متعال مسالت نمود.

رئيس شوراي قضايي استان از عموم مردم استان خواست حرمت این ماه مبارک را رعایت نموده  و در تعظیم شعائر اسلامی  اهتمام بورزند.

وي با اشاره  به اينكه ممكن است افرادي از گرفتن روزه معذوريت شرعي داشته باشند خاطر نشان كرد:  برهمه تكليف است از تظاهر به روزه خواری در انظار و اماكن عمومی جداً پرهیز نمایند .

اين مقام ارشد قضايي  كلیه دستگاه‌های ذیربط و ضابطین قضائی را موظف كرد بر اساس وظائف ذاتي و قانوني و با رعایت اخلاق اسلامی و ارشاد و تذكر لازم نسبت به هر نوع تخلفی در این زمینه اقدامات قانونی مقتضی را معمول وعنداللزوم مراتب را به شعب ویژه ای که بدین منظور در دادسراها و دادگاه های عمومی و انقلاب سطح استان تشکیل گردیده اند، گزارش نمایند.

احمد سياوش پور در ادامه تاكيد كرد: كلیه مراكز اقامتی، خدماتی، پذیرایی و صنف اغذیه فروشان برای امكان فعالیت درایام ماه مبارك رمضان با نیروی انتظامی هماهنگي لازم را بعمل آورده و ارائه خدمات را با حفظ شئون این ماه و پوشش كامل محل انجام دهند.

وي  فضای نورانی میهن اسلامی در این ماه شریف را فضای معنویت، اخلاق، خدمت به همنوعان و بزرگداشت روزه و روزه‌داری، سحرخیزی، تلاوت قرآن كریم، دعا و انس با پروردگار متعال توصيف كرد و ابراز اميدواري نمود به بركت فیوضات معنوی این ایام، ایران اسلامی به مكارم و سجاياي اخلاقی مزین و از مظاهر زشتی، بداخلاقی، ناهنجاری و آسیب‌های اجتماعی عاری و همه ملت شریف ایران مشمول الطاف و عنایات الهی و دعای خیر حضرت بقیه‌الله الاعظم ارواحنا فداه گردند.

در این نشست مجید الهیان، قائم مقام دادگستری کل استان گیلان، اخبار و رویدادهای مهم استان را به سمع حاضرین رسانده و پس از ایشان هر کدام از معاونین گزارشی از حوزه های تحت سرپرستی ارائه نمودند و در خاتمه، پس از طرح مسایل مرتبط با دستگاه قضایی استان، تصمیمات لازم اتخاذ و مصوب شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب