امروز پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
۲۳:۳۹:۲۶ - یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دوره های جامع کاربردی آموزش رشته های هنری درسازمان منطقه آزاد انزلی برگزار میشود
ایرساگیل: دوره های جامع کاربردی آموزش رشته های هنری در سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار می شود. به گزارش ایرساگیل ، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مدیریت فرهنگی هنری و آموزشی این سازمان به منظور توانمند سازی نسل جوان منطقه اقدام به برگزاری دوره های جامع کاربردی آموزش رشته […]

ایرساگیل: دوره های جامع کاربردی آموزش رشته های هنری در سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

به گزارش ایرساگیل ، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مدیریت فرهنگی هنری و آموزشی این سازمان به منظور توانمند سازی نسل جوان منطقه اقدام به برگزاری دوره های جامع کاربردی آموزش رشته های هنری نمود.

این دوره های آموزشی در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و توانمندسازی نیروی انسانی متخصص و کارآمد به صورت رایگان از آذرماه سال جاری به مدت سه ماه، برای نوجوانان و جوانان در سطح مدارس و ساکنین برگزار می شود.

کلاس های مذکور در ۴ رشته کاربردی جواهر سازی، سفال و کتیبه، کاشی شکسته و معرق چوب در حال برگزاری است و هنرجویان پس از طی دوره‌های آموزشی تحت نظر اساتید مجرب و کسب مهارت‌های لازم و نیز اخذ گواهی نامه های معتبر، شرایط ورود به بازار کار برای آنها فراهم می گردد.

این دوره ها با حضور ۸۰ نفر هنرجو و اساتیدی از گیلان و تهران، در نگارخانه آسمان منطقه آزاد انزلی برپا می شود.

بنابراین گزارش این دوره آموزشی مطابق با نیاز های منطقه برنامه ریزی شده و در راستای توسعه همه جانبه منطقه به ویژه توسعه منابع و نیروی انسانی آن، گسترش فعالیتهای خانگی، تنوع بخشی به مهارتهای تولیدی در اقشار مختلف ساکن منطقه، افزایش سطح اشتغال و درآمد خانوار، بهره گیری بهینه از اوقات فراغت از طریق فراگیری صنایع دستی در حال برگزاری است که با استقبال بسیار زیاد عموم مردم ساکن منطقه مواجه گردید که از مقبولیت این دوره آموزشی حکایت دارد.

گفتنی است پیش از این معاونت فرهنگی اجتماعی گردشگری سازمان دوره های آموزشی متعددی در حوزه های صنایع دستی، آموزش های هنری و فنی حرفه ای در راستای اشتغالزایی ساکنین منطقه برگزار نموده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید