لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
12:41:58 - یکشنبه 11 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در خصوص آمارهاي گردشگري گيلان بايد از مردم پرسيد نه از مسوولين!
ایرساگیل: یک نفر بیاید و بگوید هزینه‌ای که بابت پرورش ماهی در قفس انجام شد چه سودی داشت؟ حیف‌ومیل‌هایی که شده است، امتیازهایی که گرفته‌شده و میلیونی فروخته‌شده است، چه شده؟ همه ما باید پاسخگو باشیم.

به گزارش ایرساگیل و به نقل از خزرآنلاین طی هفته‌های گذشته موضوع بوم گردی در سطح استان محلی برای کشمکش‌های بسیاری بوده است. اسدالله عباسی نماینده رودسر و املش در خصوص بحث بوم گردی و در واکنش به اظهارات رئیس شورای بخش چابکسر گفت: اینکه می‌گویند بیشترین درآمد مردم گیلان از بحث گردشگری است بیشتر در مورد استان مازندران صدق می‌کند، نه استان گیلان.

وی ادامه داد: باید در خصوص بحث گردشگری و آمارهای ارائه‌شده از مردم سؤال بشود نه از مسئولینی که آمار ارائه می‌کنند! واقعیت ماجرا این است که این یک تفکر آرمانی است. ما کدام زیرساخت را فراهم کرده‌ایم که همچین ادعایی داریم. ما باید از هتل داران یا صاحبان مسافرخانه‌ها در خصوص ضریب اشغال تخت‌ها سؤال بپرسیم و بدانیم وضعیت امروزمان به چه صورت است؟

نماینده مردم رودسر و املش ادامه داد: آن‌هایی که چنین ادعاهایی در بحث بوم‌گردی و گردشگری دارند بروند ببیند که چند هتل و مسافرخانه بخاطر مشکلات مالی املاکشان توسط بانک‌ها مصادره شده است؟ آیا ما می‌بایست به گزارش افرادی که می‌خواهند عملکرد خود را نشان دهند، بسنده کنیم؟ ما نمی‌خواهیم نیمه پر لیوان را انکار کنیم اما باید واقعیت‌ها را ببینیم. ما نهایتاً ۲۰ تا ۳۰ درصد از ظرفیت گردشگری استان گیلان را استفاده کرده‌ایم و مابقی تا به امروز مغفول مانده است.

عضو هیئت رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در بحث صنایع تبدیلی یا بسته‌بندی آیا توانسته‌ایم موفق باشیم؟ اکنون فصل برداشت مرکبات است آیا تاکنون جلسه‌ای در استانداری گیلان در خصوص مشکلات کشاورزان و تولید مرکبات برگزارشده است؟ چه کسی می‌داند کشاورز گیلانی چه مشکلاتی را سپری می‌کند؟ پرتقالی که ۱۵۰۰ تومان برای وی هزینه دارد را با مبلغ ۳۵۰ تومان به ازای هر کیلوگرم به کارخانه‌دار می‌فروشد. آنهم به‌صورت نسیه! حال ما باید بیاییم و مانور بدهیم که مردم ما این کارها را برای شما انجام داده‌ایم؟! مردم همه‌چیز را می‌بینند و نمی‌توان مردم را فریب داد.

عباسی در پایان با بیان اینکه حاضر به مناظره با کسی هم‌سطح نماینده استان در صداوسیما مرکز گیلان است، گفت: یک نفر بیاید و بگوید هزینه‌ای که بابت پرورش ماهی در قفس انجام شد چه سودی داشت؟ حیف‌ومیل‌هایی که شده است، امتیازهایی که گرفته‌شده و میلیونی فروخته‌شده است، چه شده؟ همه ما باید پاسخگو باشیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید