امروز شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
10:39:49 - یکشنبه 5 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حجت الاسلام و المسلمین شکری؛ بدحجابی ها در شان لاهیجان نیست/ حقوق۸۰میلیونی مدیران دولتی بی عدالتی است
ایرساگیل: امام جمعه لاهیجان با بیان اینکه وضعیت بدحجابی و فرهنگی در لاهیجان مناسب نبوده و در شان شهر لاهیجان نیست گفت: از فرماندار این شهرستان و مسئولین قضایی می خواهم کمیته ویژه فرهنگی تشکیل شود، زیرا حل این مشکل حرکتی نو می طلبد. به گزارش ایرساگیل، حجت الاسلام هادی شکری در نماز جمعه این […]

ایرساگیل: امام جمعه لاهیجان با بیان اینکه وضعیت بدحجابی و فرهنگی در لاهیجان مناسب نبوده و در شان شهر لاهیجان نیست گفت: از فرماندار این شهرستان و مسئولین قضایی می خواهم کمیته ویژه فرهنگی تشکیل شود، زیرا حل این مشکل حرکتی نو می طلبد.

به گزارش ایرساگیل، حجت الاسلام هادی شکری در نماز جمعه این هفته شهرستان لاهیجان با اشاره ایام ماه مبارک رمضان و رسم پسندیده افطاری بین مسلمانان با بیان اینکه نباید اجازه دهیم که مسائل دینی از هدف خود خارج شود اظهار داشت:هدف از افطاری های ماه مبارک رمضان نباید خود نمایی باشد.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی گیلان با بیان اینکه افطاری در ماه رمضان به گونه ای نباشد که مدیران را دعوت کنیم و برای منافع دنیایی ارتباطی با آنها برقرار کنیم و خبری از افطاری به فقرا نباشد گفت: هدف از افطاری های ماه رمضان باید کمک به مستمندان و خانواده های محرومی باشد که شاید در طول یک ماه بوی گوشت و برنج به مشام شان نمی رسد.

امام جمعه لاهیجان با بیان اینکه تمامی رفتار واعمال امام خمینی(ره) برای رضای خداوند بود ازهیچ قدرتی ترس و واهمه نداشتند گفت: ایشان با کمک قدرت لایزال الهی جهان را برای مستضعفان و محرومین امن و برای مستکبران و ظالمان ناامن کرد.

وی با بیان اینکه پیش از این مستضعفان گوشه گیربودند و با حساب نمی آمدند ولی بعد از قیام امام خمینی(ره) دربرابر ابرقدرتهای جهان ایستادگی کردند گفت: ایشان اسلام انقلابی رسوخ ناپذیر را بنیان کردند و این قدرت امروز را مدیون هوشیاری ایشان هستیم.

حجت الاسلام هادی شکری در ادامه با بیان اینکه مردم افغانستان، مصر،عراق و فلسطین کم کشته ندادند و جان فشانی های زیادی کردند اما انقلابشان به پیروزی و نتیجه مطلوب نرسید گفت:چون از نعمت ولایت فقیه بهره مند نبودند و این منتی بود که خداوند بر ما گذاشت و مارا از چنگال مستکبران نجات داد.

رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گیلان در ادامه با بیان اینکه امام خمینی(ره) در زمان حیاتشان تاکید داشتند که هرگز نخواهند گذاشت، لیبرال ها بر این مملکت حاکم شوند گفت: ایشان همچنین تاکید داشتند که نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان برسد.

حجت الاسلام هادی شکری در ادامه با بیان اینکه نااهلان و نامحرمان آرام آرام در بدنه نظام آمدند و به تعبیر بنده گرگی در لباس میش هستند گفت: این که مقام معظم رهبری بارها و بارها تذکر دادند و هوشیاری ملت را درباره دشمنی انگلیس و آمریکا افزودند به همین علت است.

وی افزود:متاسفانه با وجود همه ای تذکرات و حساسیت ها، عده ای هرشب می خوابند و خواب انگلیس و آمریکا را می بینند.

خطیب موقت جمعه لاهیجان با اشاره به رسانه ای شدن حقوق چند ده میلیونی برخی از مدیران دولتی با بیان اینکه برخی از مدیران در همین گیلان، پاداش آخرسالشان دهها میلیون تومان است گفت: این در حالی است که از اوضاع و احوال جوانان آگاه نیستیم.

رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گیلان با بیان اینکه جوانان تحصیل کرده استان گیلان با مدرک کارشناسی در آشپزخانه کار میکنند و حقوق چهارصد هزار تومانی دریافت می کنند گفت: مدیری که تحت لوای اسلام و با مدرک هم سطح با همان جوان به اصطلاح به مردم خدمت می کنی، آیا این عدالت است؟

وی افزود: ما انقلاب کردیم که دست محرومان را بگیریم و هرچه داریم با هم بخوریم نه یکی آنقدر بخورد که ازپرخوری ناراحت باشد و یکی به دنبال یک لقمه نان تا شکم زن و فرزندش را سیر کند.

حجت الاسلام هادی شکری در ادامه با بیان اینکه شهدای ما برای این شهید نشدند گفت: وقتی سالگرد امام را گرامی میداریم باید بهانه ای شود که اهداف و راه امام(ره) را زنده شود وگرنه سینه زدن و شعاردادن که ارزشی ندارد.

وی گفت: امام خمینی(ره) آمدند، تا فحشا و منکرات و مشروبات الکلی در رستوران ها و تالارها نباشد.

خطیب جمعه موقت لاهیجان در ادامه با بیان اینکه چنددرصد از مدیران امروز ما دغدغه پیاده کردن ارزشهای الهی را دارند تصریح کرد: غارت فرهنگی، شبیخون فرهنگی، قتل عام فرهنگی واژه هایی است که رهبر این نظام در سخنرانی های خود به آن تاکید دارند.

رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گیلان با اشاره به کم کاری برخی از مسئولان در حوزه فرهنگ و فرهنگ سازی و انتظارات بیش از توان از نیروی انتظامی در حوزه فرهنگ گفت: رئیس اداره، رئیس بانک یا رئیس فلان شرکت،کافی است پرسنل و کارمندان خود را نظارت کند.

خطیب موقت لاهیجان در ادامه با اشاره به وضعیت بدحجابی در شهرستان لاهیجان با بیان اینکه  این بدحجابی ها و معضلات فرهنگی در شان لاهیجان نیست و نیروی انتظامی در این بین تنها است گفت: رفع این معضلات کمیسیون و کمیته ویژه و حرکتی نو را می طلبد.

وی در ادامه با تذکر به مسئولین شهرستانی با بیان اینکه از مسئولین محترم قضایی جدیت بیشتر در این حوزه می خواهیم تا آثار و برکاتش را در ممکلت مشاهده کنیم گفت: ارزش ها باید در اوج قرار گیرند و دشمن می خواهد با فضای مجازی و تهاجم فرهنگی این فضا را تغییر دهد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/