لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
16:00:16 - سه شنبه 8 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جزئیات دستگيري عامل آتش‌سوزي در اداره تعزيرات بندرانزلی
ایرساگیل: فرمانده انتظامي بندرانزلي از دستگيري عامل آتش‌سوزي در اداره تعزيرات اين شهرستان خبر داد. به گزارش ایرساگیل، سرهنگ هرمز عشقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع حریق در اداره تعزیرات حکومتی شهرستان در بامداد دوازدهم مرداد، مأموران انتظامی بلافاصله برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. […]

ایرساگیل: فرمانده انتظامي بندرانزلي از دستگيري عامل آتش‌سوزي در اداره تعزيرات اين شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرساگیل، سرهنگ هرمز عشقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع حریق در اداره تعزیرات حکومتی شهرستان در بامداد دوازدهم مرداد، مأموران انتظامی بلافاصله برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی بابیان اینکه با بررسی‌های فنی، عمدی بودن حریق در این ساختمان محرز شد، افزود: فردی ابتدا پرونده‌ها را به‌طور کامل سوزانده بود و سپس با باز کردن شیر گاز، از ساختمان خارج‌شده بود.

فرمانده انتظامی بندرانزلی با اشاره به اینکه مأموران با انجام اقدامات پلیسی و تعقیب سرنخ‌ها و استفاده از ابزاری که درصحنه جرم جامانده بود، موفق به شناسایی یک متهم ۲۲ ساله در این پرونده شدند، گفت: متهم در بررسی‌های فنی پلیس صریحاً به انجام جرم انتسابی اعتراف کرد.

عشقی تلاش برای نابود کردن یک پرونده خاص را انگیزه اصلی متهم برای رقم زدن انفجار دانست و افزود: بعد از اعتراف متهم به داشتن یک همدست، این همدست نیز توسط پلیس شناسایی‌شده است.

وی بابیان اینکه متهم در ساعت اداری در ساختمان پنهان‌شده تا در بامداد دست به این جرم بزند گفت: متهم ۲۲  ساله برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید