امروز شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
۲۲:۵۶:۲۲ - شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت:
جاده دسترسی به سایت سراوان بهسازی می‌شود
رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از معرفی مدیر پروژه های‌سراوان و راه اندازی کمپکتور در ابتدای سال ۹۷ و بهسازی جاده دسترسی به سایت سراوان خبر داد.

به گزارش ایرساگیل، علیرضا حاجی پور اظهار کرد:سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت در نظر دارد پروژه‌هایی قبیل برق رسانی به سراوان،راه اندازی تصفیه خانه شیرابه، آسفالت و ترمیم جاده دسترسی،خرید ماشین آلات و پوشش گیاهی روی پشته‌های خاکی را اجرایی کنند .

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت افزود:در همین راستا با حکم دکتر نصرتی شهردار رشت،محمود بهرام خواه که پیش از این به عنوان معاون دفن و پردازش سازمان همکاری داشت به عنوان مسئول پیگیری پروژه‌های مربوط به دستگاه سراوان منصوب شد تا اجرای این پروژه‌ها تسریع شود.

وی در ادامه گفت:سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت برنامه‌های متعددی را در ماه های اخیر در دستور کار داشته است و یکی از این موارد که در روزهای اخیر با همراهی سازمان عمران به مرحله اجرا در آمد بهسازی مسیر دسترسی و ترمیم آسفالت بود .

علیرضا حاجی پور اعلام کرد:بودجه این پروژه از محل اسناد خزانه به تاریخ سر رسید بیستم دی ماه به مبلغ دو  میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به حساب سازمان عمران واریز و با همراهی کامل این سازمان به مرحله اجرا در آمد.

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت در ادامه از آغاز به کار دو کمپکتور در آینده نزدیک خبر داد و افزود:بودجه یکی از این دو کمپکتور از محل اسناد خزانه اسلامی به تاریخ سررسید بیستم دی ماه به مبلغ ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تامین شد و با توجه به نوسانات نرخ ارز مابقی آن از منابع داخلی تامین خواهد شد.

حاجی پور با بیان اینکه مناقصه برگزار و شرکت وارد کننده این کمپکتور نیز مشخص شده است،اعلام کرد:ثبت و سفارش این کمپکتور که از آلمان وارد خواهد شد انجام شده و در اوایل سال آینده آغاز به کار خواهد کرد.

وی اضافه کرد: ۸۰۰ میلیون تومان از مبلغ کمپکتور دوم نیز از محل اسناد خزانه به تاریخ سررسید بیست و هشتم اسفند تامین خواهد شد و حدود ۶۵۰ میلیون تومان نیز از سازمان برنامه و بودجه به این مبلغ اضافه می‌شود و مابقی آن توسط منابع داخلی تامین خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت همچنین اظهار کرد:بحث مربوط به پوشش گیاهی روی پشته های خاکی سراوان نیز به جهت جلوگیری از رانش های احتمالی در دستور کار است.

علیرضا حاجی پور گفت:با برگزاری مناقصه شرکت مربوطه مشخص شده و قرار است دو گونه گیاهی وتیور و سرو رونده (جونی پروس)کاشته شود .

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت با اشاره به در اختیار داشتن ۱۵ میلیارد تومان اسناد خزانه اضافه کرد:از این محل پروژه های بهسازی آسفالت، سوله تخمیر و کود نرم، انتقال شیرابه از رمپ به تصفیه خانه،خطوط انتقال مواد آلی، کمپکتور (زباله کوب)،مدیریت و کاهش بوی کود آلی،تامین برق محل دفن سراوان،اندازه گیری کمی و کیفی شیرابه سراوان و خریداری ۴ دستگاه کامیون برای کود آلی،کشنده ولوو، ۳ دستگاه لودر،بیل زنجیری در نظر گرفته شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید