لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
11:13:40 - چهار شنبه 23 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان؛
تعامل رسانه‌ها و پلیس،آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد
ایرساگیل: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه تعامل رسانه‌ها و پلیس،آسیب‌های اجتماعی را کاهش خواهد داد، گفت:نقش رسانه در روشن ساختن مرزهای حقیقت تعیین كننده است.

به گزارش ایرساگیل،سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه در نشست تعاملی كه با حضور مدیران،تهیه‌كنندگان و نویسندگان معاونت سیمای مركز گیلان و معاونان و روسای پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، با بیان اینكه تعامل رسانه‌ها و پلیس، آسیب‌های اجتماعی را کاهش خواهد داد،گفت:نیروی انتظامی و صدا و سیما می‌توانند در مقابله با ناهنجاری‌ها مکمل هم باشند

معاون اجتماعی پلیس گیلان با اعلام اینكه اگر تعامل بین نیروی انتظامی و صدا‌ و سیما دقیق‌تر،عمیق‌تر و مستمر باشد، پلیس در ایجاد امنیت روانی جامعه موفق‌تر خواهد بود،افزود:مجموعه نیروی انتظامی و صداوسیما از نهادهای تاثیرگذار در حوزه تقویت ارزش‌ها و اهداف انقلاب هستند

این مقام انتظامی با تاكید بر اینكه نگاه امروز پلیس با نگاه گذشته متفاوت است،بیان کرد:پلیس به این باور رسیده است كه مشاركت مردمی سهم مهمی در موفقیت ماموریت‌های پلیس برای ارتقاء امنیت جامعه دارد.

وی فعالیت‌های فرهنگی انجام شده توسط صدا و سیما در تبیین نقش پلیس برای ارتقاء امنیت اجتماعی مردم را حساس و حائز اهمیت برشمرد و اظهار کرد:نقش رسانه در روشن ساختن مرزهای حقیقت تعیین كننده است.

سرهنگ خیرخواه با تاكید بر لزوم آگاهسازی مردم نسبت به آسیب‌های اجتماعی،خاطرنشان كرد:باید تمام دستگاه‌های متولی امور فرهنگی در قالب یک مجموعه واحد نسبت به رفع مشكلات و معضلات فرهنگی استان اقدام كنند.

وی، فرهنگ‌سازی را وظیفه‌ای حساس و خطیر اعلام كرد و گفت:رسانه‌ها باید با هوشیاری و صراحت به فرهنگ سازی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در جامعه بپردازند.

معاون اجتماعی پلیس گیلان با تقدیر از زحمات صدا و سیما در فرهنگ‌سازی و انعكاس فعالیت‌های پلیس،خاطرنشان كرد: جلب رضایت شهروندان هدف كاركنان مجموعه انتظامی استان است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید