امروز پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
۱۹:۴۱:۲۰ - یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از ۱۵ هزار نفر مسابقه ایران و پرتغال را در لاهیجان تماشا کردند
به گزارش ایرساگیل، بیش از ۱۵ هزار نفر مسابقه ایران و پرتغال را در لاهیجان تماشا کردند با برنامه ریزی شورای اسلامی شهر و شهرداری لاهیجان، بیش از ۱۵ هزار نفر مسابقه تیم های ملی ایران و پرتغال را در بلوار خلیج فارس در حاشیه استخر لاهیجان تماشا کردند. به گزارش اداره ارتباطات و اموربین […]

به گزارش ایرساگیل، بیش از ۱۵ هزار نفر مسابقه ایران و پرتغال را در لاهیجان تماشا کردند
با برنامه ریزی شورای اسلامی شهر و شهرداری لاهیجان، بیش از ۱۵ هزار نفر مسابقه تیم های ملی ایران و پرتغال را در بلوار خلیج فارس در حاشیه استخر لاهیجان تماشا کردند.
به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان، در این مسابقه نیز مسئولان ارشد شهرستان در کنار مردم به تماشای دیدار تیم ملی نشستند.
مسعود کاظمی شهردار لاهیجان در این مراسم گفت: پس از پخش مسابقه نخست تیم ملی، نظم و آرامش مردم لاهیجان باعث شد این شهر به عنوان یک الگو در سطح کشور مطرح و معرفی شود.
وی گفت: با درخواست شهرداری و طی تشریفات قانونی این درخواست از سوی فرماندار لاهیجان به استاندار معزز گیلان تقدیم شد که در کمتر از چند ساعت مورد پذیرش قرار گرفت.
وی گفت: جای دارد از مردم فهیم لاهیجان که با نظم دیدار نخست را تماشا کردند و برای این بازی نیز در فضای مجازی از مدیریت شهری تقاضای پخش داشتند قدردانی کنم.
کاظمی اضافه کرد: از زحمات فرماندار، اعضای شورای تآمین، اعضای شورای شهر و تلاش کارکنان شهرداری برای برگزاری این برنامه تشکر می کنم.
وی گفت: شهرداری لاهیجان برای نشاط شهروندان به اجرای برنامه ها و جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری اقدام خواهد کرد تا شهروندان از خادمان خود در مدیریت شهری رضایت داشته باشند.
امام جمعه، فرماندار، دادستان، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده سپاه، رییس و اعضای شورای شهر ، اعضای شورای تأمین، جمعی از مدیران ادارات به همراه بیش از ۱۵ هزار نفر مسابقه ایران و پرتغال را از نمایشگر ۴۰ متر مربعی در بلوار خلیج فارس لاهیجان تماشا کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید