لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
18:36:04 - جمعه 9 نوامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری دوره های آموزش تخصصی و کاربردی برای عوامل اجرایی فضای سبز
به گزارش ایرساگیل، اولین دوره آموزشی  سرویس و نگهداری ماشین آلات فضای سبز شهری به همت سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری و با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای مرکز امام خمینی (ره) برگزار می گردد. سجاد محجوب رییس سازمان سیما ، منظرو فضای سبز شهری اظهار داشت: این دوره به […]

به گزارش ایرساگیل، اولین دوره آموزشی  سرویس و نگهداری ماشین آلات فضای سبز شهری به همت سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری و با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای مرکز امام خمینی (ره) برگزار می گردد.
سجاد محجوب رییس سازمان سیما ، منظرو فضای سبز شهری اظهار داشت: این دوره به منظور ارتقای سطح دانش و مهارت های فنی پرسنل حفظ و نگهداری فضای سبز شهر رشت برگزار می گردد و شرکت کنندگان در این برنامه آموزشی با مبانی نظری و عملی سرویس و نگهداری ماشین آلات مورد استفاده در فضای سبز از قبیل چمن زن ، سمپاش ، حاشیه زن و … آشنا خواهند شد و در پایان دوره پس از برگزاری آزمون  به شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره ارائه خواهد شد .

شایان ذکر است برگزاری دوره های آموزشی به منظور  توان افزایی مهارتی پرسنل سازمان سیما ، منظرو فضای سبز شهری شهرداری رشت در قالب برنامه های آموزشی مدون و با مشارکت مراکز آموزشی دولتی و خصوصی تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید