امروز جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
۰:۴۳:۴۵ - دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین شنیده ها و تغییرات احتمالی قریب‌الوقوع در برخی سطوح مدیریت های اجرایی گیلان؛
برخی مدیران تکراری و بعضا ناکارآمد بلای جان گیلان/ تغییراتی که تحولات مثبت برای جامعه گیلان به همراه ندارد
ایرساگیل: برخی از مدیران درگیلان با وجود محرز شدن نا کارامدی ، ضعف و عدم موفقیت شان در حوزه های کاریشان در قدیم یعنی در دولت اصلاحات، دولت اصولگرا و دولت کنونی نیز

به گزارش ایرساگیل و به نقل از پایگاه خبری گیلان بهتر نوین، برخی از مدیران درگیلان با وجود محرز شدن نا کارامدی ، ضعف و عدم موفقیت شان در  حوزه های کاریشان در قدیم یعنی در دولت اصلاحات، دولت اصولگرا و دولت کنونی نیز حضور پر رنگ داشته و  دارند و جای بسی تعجب و شگفتی است آن دسته از مدیرانی که در سنوات گذشته ماموریت مدیریتی خود را به خوبی به انجام نرسانده اند در شرایط کنونی که مطالبات انباشته شده مردم در حوزه های مختلف به اوج رسیده است که میتوان ادعا کرد بخش عمده این مطالبات ناشی از عملکرد ضعیف مدیریتی در بخش های مختلف در سنوات گذشته بوده است .

حال به کمال تعجب برخی از این دسته از  مدیران در هر لیست احتمالی برای تغییرات مدیریتی در استان حضور پر رنگ دارند و جالب تر این که در زمره  افراد اصلی لیست می باشند . شهروندان و روستاوندان فهیم گیلانی از خود میپرسند چه زمانی از دست مدیران ضعیف ، تکراری ، امتحان پس داده و نا کار آمد خلاصی خواهند یافت .

به نظر می رسد جناب آقای دکتر سالاری استاندار محترم گیلان باید در این ارتباط دست به تحول جدی بزنند چون اثبات شده است که لحاظ روند محافظ کاری در بحث مدیریت ها عملا به چالشی مهم در چهل سالگی جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است و اعتراضات شدیدی را نیز در افکار عمومی به همراه داشته است .

آخرین شنیده ها و تغییرات احتمالی قریب‌الوقوع در برخی سطوح مدیریت های اجرایی گیلان

در آخرین شنیده ها، فرمانداران چهار شهرستان فومن ، آستانه اشرفیه ، شفت و سیاهکل تغییر خواهند کرد که از بین فرمانداران آستانه و فومن یک نفر به عنوان مدیرکل امور اجتماعی استانداری منصوب خواهد شد.

در دیگر شنیده ها ، از سوی استاندار گیلان ، ساحره میرسیدی به عنوان مدیرکل فنی استانداری گیلان منصوب خواهد شد.

شنیده ها خبر از تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان دارد ، هوشنگ محمد زاده جدی ترین گزینه جایگزینی شاهرخ یوسف زاده در این جایگاه می باشد.

از پویا شهشهانی به عنوان یکی از گزینه های مدیرکل بحران استانداری گیلان نام برده می شود وی اکنون مدیرعاملی سازمان مدیریت پسماند گیلان را بر عهده دارد

همچنین شنیده ها می گویند محسن حسینی مدیر عامل کنونی شرکت آب و فاضلاب  شهری گیلان ، گزینه جدی برای جانشینی کاظم لطفی در شرکت آب منطقی گیلان مطرح است

اخبار غیر رسمی حاکیست، با توجه به انتقادات در حوزه مدیریت دخانیات گیلان ، کامبیز عیدیان با این جایگاه خداحافظی خواهد کرد از اسامی مطرح برای مدیرعاملی این شرکت، حسن آیینه ساز ، سیاوش امینی و پرویز گلریز می باشند.

حسن تاجیک که در دو دوره استانداران پیشین و کنونی مسئولیت مدیرکلی حوزه استاندار را بر عهده داشت به زودی با این جایگاه خداحافظی می کند ، گفته می شود وی به عنوان رئیس پارک علم و فن آوری گیلان منصوب خواهد شد از گزینه های بومی مطرح برای جایگاه حوزه استاندار میتوان از امیر مرادی و امیر محمد پور نام برد.

شنیده ها خبر از تغییر مدیرکل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان دارد گفته می شود یونس رنجکش(فرماندار فعلی بندرآستارا) رایزنی هایی را برای این جایگاه شروع کرده است.

شنیده شده است، محمد احمدی پور در تلاش است تا بتواند برای مدت کوتاهی هم شده حکم مشاوره ای از استاندار گیلان بگیرد.

همچنین خبر های غیر رسمی از رفتن مدیر کل کنونی راه و شهر سازی گیلان حکایت دارد . در این ارتباط از جمشید رسایی  رئیس سابق جهاد دانشگاهی گیلان در خواست شده است که این پست را بپذیرد . در ادامه شنیده ها جدیدا گزینه های فراوانی برای جانشینی جناب آقای حاجتی مدیر کل کنونی آموزش پرورش گیلان مطرح شده اند که با دید کدام یک از گزینه ها در ارتباطات برای رسیدن به این پست زرنگ تر و چابک ترند .

در دیگر شنیده ها، به زودی شاهد تغییراتی در حوزه مدیریت ادارات کل ورزش و جوانان خواهیم بود .

چاره کار در کنار گذاشتن محافظه کاری و استفاده از جوانان مستعد ،  قابل و توانمند

صاحب نظران و دلسوزان معتقدن که استاندار محترم گیلان برای دادن مدیریت ها به جوانان مستعد و مدیران پاک دست نباید کوچک ترین تردیدی به خود راه دهد اگر در دوره کنونی مدیریت ها جوان ، جسور ، مستعد و متعهد نشوند انتظار تحولات مثبت برای پوشش دادن به مطالبات به حق مردم بیهوده و نوعی اتلاف وقت و فرصت خواهد بود که جبران آن تقریبا غیر ممکن می نماید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/