امروز پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
۱۳:۴۵:۵۱ - یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازسازی چهره رپر زیرزمینی پس از پایین کشیدنش از طناب دار در ماه عسل؟
ایرساگیل،وقوع چنین اتفاقاتی به هیچ عنوان اسباب شگفتی نیست و دست کم در برنامه ماه عسل، نمونه‌های مشابهی به صحنه آورده شده‌اند که در نهایت آنچه گفتند، نبودند. نمونه واضح این موارد، دعوت یکی از اشرار باسابقه بود که به عنوان تواب با او گفت و گو شد و عملاً به شهرت او دامن زده شد اما در این سال‌های اخیر هرگاه تصویری از این شخص منتشر می‌شود او در میانه گروهی از اشرار و اوباش دیده می‌شود.

به گزارش ایرساگیل ،پس از آنکه مشخص شد قرار نیست حمید صفت رپر زیرزمینی بابت مرگ ناپدری‌اش، قصاص شود و با تودیع وثیقه آزاد می‌شود، اکنون بحث حضور او در برنامه «ماه عسل» مطرح شده و به دنبال طرح این مسئله، چنین پرسشی پیش آمده که آیا قرار است چهره چنین شخصی نیز روی آنتن زنده پربیننده ترین شبکه تلویزیون بازسازی شود؟!

ماموران کلانتری ۱۴۵ ونک در ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ در جریان مرگ مرد ۶۶ ساله‌ای به نام هوشنگ در بیمارستان قرار گرفتند و زمانی که تیمی از ماموران برای تحقیقات ابتدایی پای در بیمارستان گذاشتند، مشخص شد، این مرد به خاطر ضربه جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه جان باخته است. کارآگاهان با حضور در بیمارستان پی بردند، مرد ۶۶ ساله قبل از مرگش ادعا کرده که حمیدرضا، پسر همسرش عامل این درگیری بوده است.

حمیدرضا صفت ادعا کرده بود: «…می خواستم او را بترسانم به همین خاطر یک گلدان را که در نزدیکیم قرار داشت برداشتم و به سمت راست مبل پرتاب کردم سپس میز را برگرداندم تا کمی او را بترسانم. او نیز می خواست بلند شود و به سمت من بیاید که در همین هنگام مادرم بین ما قرار گرفت و من با یک دست به صورتش زدم. در همین هنگام همسایه ها با صدای درگیری ما به جلوی در خانه آمدند که مادرم به سمت در رفت و من نیز هوشنگ را رها کردم و به درگیری مان پایان دادم. در این هنگام هوشنگ به سمت آشپزخانه رفت تا با چاقو به سمت من هجوم آورد که متوجه کارش شدم و به سرعت خودم را به او رساندم و دستانش را گرفتم که نتواند کاری کند. در این لحظه یک لیوان آب را برداشت که او را از دستش گرفتم و به زمین زدم و در ادامه همسایه ها وارد خانه شدند و ما را از هم جدا کردند و من نیز همراه مادرم از خانه خارج شدیم.»

بازپرس منافی آذر در این هنگام به متهم گفت: «در گزارش پرونده، علت مرگ هوشنگ برخورد ضربه شدید به گیج گاه سمت راستش اعلام شده است، حرفی در این مورد داری؟» و حمیدرضا در پاسخ ادعا کرده بود: «شاید هنگام درگیری سرش به کمد یا دیوار برخورد کرده باشد، اما من فقط قصد داشتم کمی او را بترسانم و قصد کشتن او را نداشتم و هیچ ضربه ای به سرش نزدم.» اما در جریان رسیدگی به این پرونده اولیای دم مقتول هم برای خواننده رپ به خاطر قتل پدرشان درخواست قصاص کردند و حتی از مادر حمید صفت نیز شکایت کردند.

کنون مشخص شده حمید صفت که وکلایی چون نورالله عزیزمحمدی را در اختیار داشت، قرار نیست اعدام شود و عسگر قاسمی آق‌باش یکی از ولای مدافع حمیدرضا حمید صفت(خواننده رپ)، با بیان اینکه درخواست تبدیل قرار بازداشت موقت موکلم به شعبه ۱۰ بازپرسی ارسال شد، گفت: «آقای منافی آذر بازپرس شعبه ۱۰ قرار وثیقه ۶۰۰ میلیون تومانی را برای موکلم تایید کرده و آزاد می‌شود. در ادامه جرم موکلم در دادسرا در دو شاخه قتل غیر عمد و شبه عمد بررسی می‌شود… کمیسیون ۷ نفره پزشکی قانونی تشخیص دادند که ۵۰ درصد علت فوت مقتول ناشی از مساله و بیماری‌های شخصی وی بوده است. اگر حمید‌صفت متهم به قتل شبه عمد شود باید به پرداخت دیه اقدام کند و اگر اتهامش در قتل غیر عمد ثابت شود علاوه‌‌بر دیه باید بین یک تا سه سال در حبس بماند.»

جزئیات این پرونده به لحاظ قضایی مرتبط با حوزه‌های دیگری است اما آنچه قابل تامل است تلاش برای بازسازی چهره این خواننده است. در جریان مراحل رسیدگی به این پرونده برخی اشخاص و حتی یکی از مسئولین مرتبط درباره حفظ آبرو این خواننده سخن گفته بود؛ موضوعی که طرح آن دست کم درباره پرونده‌های قتل تازگی داشت. اکنون اما اتفاق تازه‌ای رخ داده و زمزمه‌هایی برای حضور این رپر زیرزمینی در برنامه ماه عسل مطرح شده است.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد، با هماهنگی هایی که ما بین مسئولان و احسان علیخانی -تهیه کننده و مجری برنامه ماه عسل – صورت گرفته است، حمید صفت پس از آزادی به شرط وثیقه؛ در صورت تایید نهایی مسئولان صدا و سیما به زودی در یکی از قسمت های این ویژه برنامه ماه رمضان حضور خواهد یافت. اگر واقعاً این خبر دقیق باشد و این خواننده زیرزمینی با چنین اتهامی از یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون سردرآورد و بدین شکل چهره‌اش بازسازی شود، باید نگران آینده رسانه‌ای بود که زمانی دورنمایش تبدیل شدن به یک دانشگاه عمومی بود!

البته وقوع چنین اتفاقاتی به هیچ عنوان اسباب شگفتی نیست و دست کم در برنامه ماه عسل، نمونه‌های مشابهی به صحنه آورده شده‌اند که در نهایت آنچه گفتند، نبودند. نمونه واضح این موارد، دعوت یکی از اشرار باسابقه بود که به عنوان تواب با او گفت و گو شد و عملاً به شهرت او دامن زده شد اما در این سال‌های اخیر هرگاه تصویری از این شخص منتشر می‌شود او در میانه گروهی از اشرار و اوباش دیده می‌شود.

بنابراین نباید تعجب کرد برنامه ماه عسل مجدداً چنین کارکردی بیابد و یک رپر زیرزمینی که مشخص نیست از کدام ناحیه حمایت می‌شود، این بار میهمان سفره‌های افطار مردم روزه دار ایران اسلامی شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/