لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
0:28:41 - دوشنبه 14 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتخاب هیئت‌رئیسه خانه احزاب/ «کمالی» تنها کاندیدای ریاست خانه احزاب
ایرساگیل: دبیر اجرایی خانه احزاب ایران با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت‌رئیسه جدید گفت: حسین کمالی کاندیدای فراکسیون اصلاح‌طلبان برای ریاست خانه احزاب است. به گزارش ایرساگیل، محمدعلی تبرایی عضو شورای مرکزی و دبیر اجرایی خانه احزاب ایران با اشاره به برگزاری انتخابات رئیس جدید خانه احزاب، گفت:‌ دستور کار نشست این هفته، انتخاب هیئت‌رئیسه […]

ایرساگیل: دبیر اجرایی خانه احزاب ایران با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت‌رئیسه جدید گفت: حسین کمالی کاندیدای فراکسیون اصلاح‌طلبان برای ریاست خانه احزاب است.

به گزارش ایرساگیل، محمدعلی تبرایی عضو شورای مرکزی و دبیر اجرایی خانه احزاب ایران با اشاره به برگزاری انتخابات رئیس جدید خانه احزاب، گفت:‌ دستور کار نشست این هفته، انتخاب هیئت‌رئیسه جدید است. طبق اساسنامه هر سال یک نفر از فراکسیون‌های خانه احزاب رئیس دوره‌ای می‌شود.

وی افزود: سال اول بین آقایان غفوری‌فرد، حشمتیان و کمالی قرعه‌کشی شد که بر این اساس، سال اول آقای غفوری‌فرد از فراکسیون اصولگرایان، سال دوم حشمتیان از فراکسیون مستقلین و امسال هم نوبت فراکسیون اصلاح‌طلبان است.

تبرایی با اشاره به کاندیداتوری حسین کمالی برای ریاست خانه احزاب، گفت: ممکن است شخص دیگری هم از فراکسیون اصلاح‌طلبان کاندیدا شود و این منافاتی ندارد، اما تاکنون تنها کمالی کاندیداست.

دبیر اجرایی خانه احزاب خاطرنشان کرد: خانه احزاب استان‌های قزوین، گلستان و لرستان در دستور کار است تا به زودی دفتر نمایندگی خانه‌ احزاب در این استان‌ها افتتاح شود./تسنیم

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید