خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۳/۲۴ ۱۱:۲۸
شناسه خبر : 20605

اعمال محدودیت‌های ترافیكی عید سعید فطر در شهرستان رشت

ایرساگیل: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از محدودیت‌های ترافیكی عید سعید فطر در شهرستان رشت خبر داد. ...

به گزارش ایرساگیل، سرهنگ محمدرضا محمدی از اعمال محدودیت‌های ترافیكی عید سعید فطر در شهرستان رشت خبر داد و اظهار کرد: به جهت امنیت ترافیكی نمازگران عید سعید فطر محدودیت‌های ترافیكی در «حد فاصل تقاطع حشمت به سمت مصلی»، « حد فاصل تقاطع باهنر – امام به سمت مصلی»، «میدان نیروی دریایی به سمت مصلی»، «تقاطع منظریه – امام به سمت مصلی» اعمال می‌شود.

این مقام انتظامی با بیان اینكه پاکسازی خودروهای پارک شده در مسیرهای برگزاری نماز عید سعید فطر از شب قبل اعمال می‌شود، افزود: محدودیت‌های ترافیكی پس از اعلام مراجع ذیصلاح در خصوص زمان عید سعید در مسیرهای اعلامی چهارگانه اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینكه جلوگیری از تردد وسایل نقلیه موتوری خصوصا موتورسیکلت‌ها مورد تاكید است، تصریح كرد: پلیس جهت مسائل امنیتی و ترافیکی خودروهای پارک شده و رها شده در مسیرهای منتهی به محل برگزاری نمازعید فطر را به خیابان‌های پیرامونی انتقال خواهند داد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان با اعلام اینكه حتی الامکان از تردد با وسایل نقلیه شخصی در مسیرهای ذكر شده خودداری شود، از شهروندان خواست با پای پیاده یا با وسایل نقلیه عمومی در محل برگزاری نمازعید سعید فطر حاضر شوند.