خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۵/۰۸ ۱۵:۲۹
شناسه خبر : 20990

اعطای “تندیس زرین “سرآمدان روابط عمومی به مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت

به گزارش ایرساگیل، هفتمین آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران چهارشنبه ۲۷ تیر ماه با حضور محمد سلطانی فر معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی دارابی معاون امور استانهای سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران جمعی از مدیران و فعالان عرصه روابط عمومی کشور برگزار شد و […] ...

به گزارش ایرساگیل، هفتمین آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران چهارشنبه ۲۷ تیر ماه با حضور محمد سلطانی فر معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی دارابی معاون امور استانهای سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران جمعی از مدیران و فعالان عرصه روابط عمومی کشور برگزار شد و این آیین در ۳ بخش “تندیس بلورین”، “تندیس سیمین”، “تندیس زرین”از برگزیدگان خود تقدیر کرد .

در بخش اعطای “تندیس‌های زرین”فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت به عنوان سرآمدان روابط عمومی ایران موفق به دریافت این تندیس شد.

این مراسم با حضور ۴۰۰ نفر از اساتید، مدیران روابط عمومی وزارت خانه ها، ارگان ها و نهاد های اجرایی برگزار شد و در نهایت ۳۰ روابط عمومی پیشگام در تعالی و سرآمدی و مدیران تعالی گرارتباطی معرفی شدند.

در بررسی و ممیزی هر روابط عمومی ۸۱ شاخص مورد ارزیابی قرار گرفته است.

گفتنی برای دریافت تندیس یک روابط عمومی سرآمد باید در همه ابعاد و جنبه­‌ها از عملکرد و ساختار تا رویکرد و کارایی در سطح مطلوب و مناسبی باشد.