لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
0:44:43 - پنجشنبه 9 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اطلاعیه سازمان پسماند:عکسهای غیرمرتبط نمی تواند مفهوم و مقصود نویسنده را از یک مطلب برساند.
ایرساگیل: رسانه ها و پژوهشگران عکسها و مطالب مرتبط با سراوان را می توانند از سایت سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت تهیه کنند. به گزارش ایرساگیل و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت  متن ایت اطلاعیه به شرح زیر می باشد: انتشار اطلاعیه یی از رسانه های گروهی، پژوهشگران و علاقه […]

ایرساگیل: رسانه ها و پژوهشگران عکسها و مطالب مرتبط با سراوان را می توانند از سایت سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت تهیه کنند.
به گزارش ایرساگیل و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت  متن ایت اطلاعیه به شرح زیر می باشد:

انتشار اطلاعیه یی از رسانه های گروهی، پژوهشگران و علاقه مند به مباحث مربوط به مدیریت پسماندها، بازیافت مواد و لندفیل سراوان خواست تا آخرین خبرها و عکسهای معتبر مرتبط در باره ی این موضوعات را از پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت پسماندهای رشت به نشانی اینترنت www.rasht-bazyaft.ir تهیه کنند.
این اطلاعیه به دنبال انتشار تصاویری غیر مرتبط با لندفیل سراوان در برخی از رسانه های گروهی صادر شده که عکسها یا مربوط به شهرهای دیگر هستند و یا مربوط به زمانهای گذشته ی لندفیل که هیچگونه شرایط بهسازی در آنها رخ نداده است و این موارد نشاندهنده و بیانگر کار حرفه یی نیست.
روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت با قدردانی از همراهی و همکاری رسانه های گروهی؛ عنوان کرد: خوانندگان یک مطلب حق دارند که عکسهای مرتبط با آن‌مطلب را هم ببینند و انتشار عکسهای غیرمرتبط نمی تواند مفهوم و مقصود نویسنده را از یک مطلب برساند.
در این اطلاعیه آمده که هر بازدیدکننده از سایت سازمان با یک کلیک می تواند عکسها، تصاویر، مطالب و خبرهای فراوان در زمینه ی مدیریت پسماند، لندفیل سراوان‌، فرهنگسازی در زمینه ی تفکیک زباله از مبدا وغیره را در این پایگاه اطلاع رسانی تهیه و ضبط کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید