امروز پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
13:42:10 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار گیلان: استاندار و فرمانداران نباید از قلم خودشان سوء استفاده کنند
ایرساگیل: استاندار گیلان با تاکید بر اینکه استاندار و فرمانداران نباید از قلم خودشان سوء استفاده کنند گفت: اگر می‌خواهیم برای مردم کارکنیم باید همه با هم تلاش کنیم، اگر یک نفر کار نکند زحمات دیگران زیر سوال می‌رود. به گزارش ایرساگیل، مصطفی سالاری صبح امروز در مراسم واگذاری هم‌زمان یک هزار و ۴۸۱ واحد […]

ایرساگیل: استاندار گیلان با تاکید بر اینکه استاندار و فرمانداران نباید از قلم خودشان سوء استفاده کنند گفت: اگر می‌خواهیم برای مردم کارکنیم باید همه با هم تلاش کنیم، اگر یک نفر کار نکند زحمات دیگران زیر سوال می‌رود.

به گزارش ایرساگیل، مصطفی سالاری صبح امروز در مراسم واگذاری هم‌زمان یک هزار و ۴۸۱ واحد مسکن مهر گیلان در لاهیجان اظهار کرد: تلاش می کنیم تا در ماه‌های آینده یا نهایتا پایان سال ۹۷، آخرین واحدهای مسکن مهر را به بهره‌برداری برسانیم تا پرونده مسکن مهر در استان و کشور بسته شود.

وی با بیان اینکه در مسکن مهر رشت در شبکه فاضلاب با مشکل جدی مواجه هستیم افزود: این مشکل نه تنها برای بهره‌برداران و ساکنان منطقه بلکه برای پایین‌دستی که فاضلاب سرازیر شده وارد شهر شده که موجب آلودگی رودخانه‌ها می‌شود و اثرات آن متوجه تالاب انزلی هم می‌شود.

استاندار گیلان گفت: در بحث فاضلاب و اعتبارات برای پیشبرد این طرح‌ها نیازمند کمک هستیم چون در سالهای آینده هم همیشه مورد انتقاد بهره‌برداران و ساکنان خواهیم بود.

سالاری با بیان اینکه امسال سال کم‌پولی بوده و وضع مالی دولت خوب نبود که موجب عدم تحقق برنامه‌ها شد تصریح کرد: امیدواریم دولت کمی پولدار شود تا عنایتی هم به استان گیلان شود.

وی اظهار کرد: عده‌ای می‌خواهند در زمین‌های گیلان، باتلاق و لجن ایجاد کنند تا همکاران ما نتوانند کار کنند، ما حتما اجازه نمی‌دهیم و به وسیله مردم اجازه نخواهیم داد.

استاندار گیلان افزود: آن‌هایی که فکر می‌کنند می‌توانند اشتباهات و بدنامی خود را با بردن آبروی کسانی بخرند و اصلاح و جبران کنند فضاهایی این شکلی روی می دهد که نگران‌کننده است، بنده هشدار جدی می‌دهم و از مردم هم می‌خواهم که قضاوت درست را آن‌ها داشته باشند.

سالاری با بیان اینکه دست عده‌ای از مردم قلم است که ممکن است به ظاهر قلم نافذی باشد، حق نداریم چون قلم در دست ماست هرکاری کنیم و با آبروی دیگران بازی کنیم گفت: خدا از آدم‌هایی که با آبروی مردم بازی می کنند نمی‌گذرد، فضا برای همکاران ما سخت است، در ابتدای سال آینده در جمع بزرگی از مردم با آنان سخن خواهم گفت و می‌گویم که چه کسانی می‌خواهند خطاهای خود را بپوشانند.

وی با اذعان به اینکه من از علما، روحانیون از آدم‌هایی مستقل و وارسته می‌خواهم در این حوزه ورود کنند بیان کرد: هرکسی بلند شود در روز هر گونه دلش می‌خواهد تصمیم بگیرد، این طور نمی‌شود به مردم کمک کرد؟ ما قرار است برای مردم کارکنیم.

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه استاندار و فرمانداران نباید از قلم خودشان سوء استفاده کنند افزود: اگر می‌خواهیم برای مردم کارکنیم باید همه با هم تلاش کنیم، اگر یک نفر کار نکند زحمات دیگران زیر سوال می‌رود.

سالاری گفت: اگر این روند ادامه پیدا کند من با مردم صریح سخن خواهم گفت، با مردم حرف می‌زنیم و قضاوت را به مردم واگذار میکنیم، ما حق نداریم با قلم عربده‌کشی کنیم، چه کسی گفته حق‌داریم این قلم را هرطور که می‌خواهیم بچرخانیم و آبروی مردم را هدف قرار دهیم، دست خدا بالای همه دست ها است و کسی که با آبروی مردم بازی کند خدا از آبروی آن نمی‌گذرد.

وی افزود: ما خدمتگزار هرکسی که می‌خواهد برای مردم کار کند هستیم، هزینه‌های اجتماعی و غیراجتماعی ایستادگی در مقابل کسانی که فکر می‌کنند قلمشان زور دارد را می‌پردازم.

استاندار گیلان تصریح کرد: همکاران ما از پاکترین و کار بلدترین و درستکارترین افراد هستند و حداقل جاهایی که متوجه شدم جز این ندیدم، من نمی‌گویم ایراد داریم ولی به مردم رجوع کنیم ببینیم چه کسانی بیشتر ایراد دارند، آن‌هایی که بیشتر ایراد دارند نباید بیشتر مدعی باشند، اگر نیاز به برخورد باشد برخورد خواهیم کرد.

سالاری با بیان اینکه از دارندگان قلم می‌خواهم امانت‌داری کنند و در مسیر مردم گام بردارند اظهار کرد: وظیفه و تکلیف ما کار درست است،  تا روزی که نشستیم برای مردم کارخواهیم کرد و روزی هم که ببینیم نمی‌توانیم کارکنیم بلند می شویم و می‌رویم، اگر نتوانیم هزینه‌های سنگین را بپردازیم می‌رویم.

وی گفت: من از همکاران خود می‌خواهم با شجاعت کار کنند و یقین کنند آبرو دست خداست و خداوند آبروی بندگان را دست آدم با آبرو و بی‌آبروی دیگران نمی دهد، خواهش میکنم اغماض کنید و بگذرید و برای مردم با قوت کارکنید.

 هم‌زمان با واگذاری یک هزار و ۴۸۱ واحد مسکن مهر استان گیلان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، ۵۲ واحد مسکن مهر در لاهیجان نیز تحویل داده شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/ کانال تلگرام ایرسا گیل http://irsaguil.ir/%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%db%8c-%db%b1%db%b6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%aa-%db%b9%db%b8%d8%b7/