لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.
17:35:57 - جمعه 9 نوامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز عملیات مرحله دوم تولید گلهای فصلی در مرکز تولیدات سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری
 به گزارش ایرساگیل، سجاد محجوب از تشریح عملکرد سازمان متبوع خود در زمینه تولید گلهای فصلی پاییزه و زمستانه در مرکز تولیدات سازمان خبر داد. ایشان با بیان این خبر افزودند: با توجه به مرحله اول تولید گلهای​ فصلی در شش ماهه اول سال جاری و با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود در محوطه […]

 به گزارش ایرساگیل، سجاد محجوب از تشریح عملکرد سازمان متبوع خود در زمینه تولید گلهای فصلی پاییزه و زمستانه در مرکز تولیدات سازمان خبر داد.

ایشان با بیان این خبر افزودند: با توجه به مرحله اول تولید گلهای​ فصلی در شش ماهه اول سال جاری و با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود در محوطه سازمان، بالغ بر ۴۵۰۰۰۰ بوته از انواع گلهای فصلی بهاره و تابستانه نظیر جعفری، گل ناز، پریوش، آهار، رعنا زیبا و… تولید و درسطوح فضای سبز شهری مورد استفاده قرار گرفت.
در همین راستا عملیات خزانه گیری، بذر پاشی جهت تولید گلهای فصلی پاییزه و زمستانه نظیر بنفشه، شب بو، همیشه بهارو …در محل تولیدات سازمان آغاز گردیده است.

ایشان در ادامه اظهار داشتند:با تولید نشاهای مذکور ضمن کاهش هزینه های مربوط به تهیه و تامین گلهای فصلی، به لحاظ سازگاری بهتر آنها با شرایط اقلیمی استان گیلان، موجب افزایش کیفیت گلهای فصلی نیز خواهد گردید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
تلویزیون اینترنتی ایرسا
تبلیغات
روزنامه های گیلان
نظرسنجی
تابناك وب اپلیکیشن ایرسا گیل اپلیکیشن ایرسا گیل http://invest.lahijan.ir/ کانال تلگرام ایرسا گیل باشگاه بدنسازی مجید